X-Factor Star Işıgı Başvuru Formu Doldur Başvur Yap : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

X-Factor Star Işıgı Başvuru Formu Doldur Başvur Yap

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

X-Factor Star Işıgı Başvuru Formu Doldur Başvur Yap

Star tv ekranlarına yepyeni bir yarışma katıldı X-Factor Star Işıgı.

X Factor bu akşam başlıyor!
X Factor Star Işığı yeni jüri üyeleriyle geri dönüyor!
12 star adayının 10 hafta boyunca Türkiye’nin yeni starı olabilmek için performans sergileyeceği X Factor Star Işığı 9 Temmuz Çarşamba akşamı ilk bölümüyle başlıyor. 10 Temmuz Peşrembe akşamı ise canlı yayınla eğlence devam ediyor… Yeni bölümleriyle X Factor 21:00’de Kanal D’de ekrana gelecek.

12 star adayının 10 hafta boyunca Türkiye’nin yeni starı olabilmek için performans sergileyeceği “X Factor Star Işığı”nın sunuculuğunu ise ünlü oyuncu Bülent Şakrak yapacak.

Müziğin “Hitman”i Sinan Akçıl, güzelliği ve sesiyle büyüleyen Atiye ve Eurovision birincisi Azeri şarkıcı Nigar Cemal ve ünlü klip yönetmeni Nihat Odabaşı’nın jüri koltuğuna oturacağı “X Factor” jürisi; yarışmada sadece değerlendirme ve eleme değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak.

Her jüri üyesinin bir kategoriyi temsil edeceği X Factor’de, sadece yarışmacılar değil jüri üyeleri de kendi kategorilerindeki yarışmacılardan birinin kazanması için mücadele edecek.

Haftada İki Gün Yayınlanacak!
X Factor finalleri haftada iki gün canlı yayınlanacak. Haftanın ilk yayınında yarışmacılar performanslarını sergileyecek, ikinci gün ise halk oylaması yapılacak.

Genç kızlar, genç erkekler, 27 yaş üstü ve grup kategorisinde mücadele edecek olan 12 yetenekli yarışmacıdan, her hafta en az SMS alanı programa veda edecek.

Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya, yeni bir stara sahip olacak.

“X FACTOR” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN

BURAYA TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

7 Yorum yapılmış "X-Factor Star Işıgı Başvuru Formu Doldur Başvur Yap"

« Geri12İleri »
  1. Ahmad demişki

    Ben katılmak istiyorum benim durumum çok kötü

  2. Anonim demişki

    Ne zman basliyo

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.