Yeni Doktorlar Dizisi Hastanesi Nerede Çekiliyor Hangi Hastane : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Yeni Doktorlar Dizisi Hastanesi Nerede Çekiliyor Hangi Hastane

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yeni Doktorlar Dizisi Hastanesi Nerede Çekiliyor Hangi Hastane

Uzun yıllar doktorlar dizisi bizlerle oldu yeni sezonda tekrar çekilecegi haberini alan izleyici kitlesi dizinin nerede çekilecegi konusunda sorular sormaya başladılar 2017 doktorlar dizisi çekildigi yer ile ilgili bilgileri sizler için buradaki yazımızda paylaşacagız.

Doktorlar Dizisi 2017

Eski sezon bölümleri Kocaeli Anadolu sağlık merkezinde çekilmekteydi şimdi yeni sezon da nerede çekilecegi henüz netleşmedi netleştigi anda sizlere buradan bilgi verecegiz.

Eski doktorlar dizisi bilgileri

Doktorlar, başrollerini Kutsi ve Yasemin Ergene’nin oynadığı bir hastane dizisidir. 28 Aralık 2006 tarihinde Show TV’de başladı ve Grey’s Anatomy dizisinden uyarlanmıştır. Dizide doktorların yaşantıları ve aşkları konu edilmektedir.

Dizi tekrarlarına olan ilgiden dolayı 2010’da yeniden yayına başlamıştır. Bu kez başrolde Yasemin Ergene yerine Leyla Göksun oynamıştır. Düşük izlenme oranlarından dolayı 10. bölümüyle ikinci kez ekranlara veda etmiştir. Tekrar bölümleri her yaz Show TV’de yayınlanırken 2013 yazında yayın hakları FOX ‘a satılarak FOX’da yayınlanmaya başlamıştır.

Med Yapım, yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran “Doktorlar”ı yeniden çekiyor. Şirket cast çalışmalarına başladı. Dizi, şarkıcı Kutsi ile adeta özdeşleşmişti. Yapımcı şirket, yeni çekeceği dizide kadroda Kutsi’yi düşünmüyor. Şirket, yoluna başka bir isimle devam edecek.

Eski Kadrosu

Ahmet Kutsi Karadoğan
Yasemin Ergene
Leyla Göksun
Melike Güner
Bekir Aksoy
Yağmur Atacan
Yeşim Ceren Bozoğlu
Gamze Topuz
Mehtap Altunok
Devrim Nas
Cüneyt Türel
Aysun Kayacı
Mehmet Aslan
Naz Elmas
Merve Sevi
Zeyno Günenç
Paşhan Yılmazel
İlker İnanoğlu
Oya Okar
Alpay Kemal Atalan
Selen Seyven
Zerrin Nişancı
Ebru Şam

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Yeni Doktorlar Dizisi Hastanesi Nerede Çekiliyor Hangi Hastane"

  1. Anonim demişki

    EEySBMRYEF444Y66Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.