Zeynep Öztürk Hakkında Tüm Bilgiler Bu Tarz Benim Kimdir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Zeynep Öztürk Hakkında Tüm Bilgiler Bu Tarz Benim Kimdir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zeynep Öztürk Hakkında Tüm Bilgiler Bu Tarz Benim Kimdir

Bugün sizler için Bu tarz benim yarışması Zeynep Öztürk ile ilgili bilgileri vermek istiyoruz Bu Tarz Benim Zeynep Öztürk kaç yaşında Bu Tarz Benim Zeynep Öztürk yaşı Bu Tarz Benim Zeynep Öztürk boyu Bu Tarz Benim Zeynep Öztürk kilosu Bu Tarz Benim Zeynep Öztürk kıyafeti sevgilisi eşi kızı çocugu facebook twitter instagram adresi Bu Tarz Benim Zeynep Öztürk nereli memleketi gibi soruların cevapları aşagıda verilmiştir.

Zeynep Öztürk 31 yasında olan Zeynep Öztürk ; Etilerde bir butik işletiyor ve kendi tasarımlarını yapıyor. Bugün Bu Tarz Benim 2. Sezon da kendi tasarladığı kıyafetiyle juri üyelerinin karşısına çıkan Zeynep ÖZTÜRK güzelliği ile jüriyi etkilemeyi başardı.

Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacıları arasında yer alan Zeynep Öztürk 31 yaşında. Kendine ait bir butiği olan ve uzun süredir modanın içerisinde olan çok güzel bir bayan. Zeynep Öztürk Bu Tarz Benim ilk sezon yarışmacılarından Ayşenur Balcı, Ezi Baylar ve İkizlerin tarzını çok beğeniyor. Modanın içerisine olduğu için yarışmada fazla zorlanmayacağını düşünüyor. Fazla sinirli bir insan olmadığını söyleyen Zeynep Öztürk İvana Sert’i çok seviyor.

Zeynep Öztürk Twitter Adresi: twitter.com/zeynepist34
Zeynep Öztürk İnstagram Adresi: instagram.com/1zeynepozturk/

Bu Tarz Benim yarışmasında dün bir olay yaşandı. Bu Tarz Benim yarışmacılarından Zeynep Öztürk dün yarışmadan ayrılma istediğini söyledi ve yarışmayı terk etti. Zeynep Öztürk’ün Bu Tarz Benim’de “Bu varoşların içinde kalmak istemiyorum” demesi herkesten tepki çekti.

Bu Tarz Benim yarışmasında yine bir olayç Bu Tarz Benim yarışmacılarından Zeynep Öztürk dünkü olaylarla elenmek istediğini ve gelevek bölümde elenmek için elinden gelen herşeyi yapacağını dile getirdi.

Yarışmacılarla tartışma yapan ve bir yarışmacının iftira atması üzerinde sinirlerine hakim olamadı. Önce elenmek istediğini ve bu yarışmadan çıkmak istediğini dile getiren Zeynep Öztürk “Bu varoşların içinde kalmak istemiyorum” diyerek tepki çekti.

Diğer yarışmacılar bu söz üzerine şoka girdi ve “bize varoşlar dedi” diyerek tepki gösterdi. Zeynep Zeynep Öztürk şok sözlerin ardından “Hepsinin hesabını vereceksin! O maskeyi indir burama geldi ya…” diyerek stüdyoyu terketti.

Güzelliği ve kendine has tarzıyla jüriyi etkilemeyi başaran Zeynep Öztürk Etiler ‘de özel bir butik işletiyor. Yarışmaya da butiği için katılan Zeynep Öztürk , Bu Tarz Benim de hep şık giyimi ile öne çıktı.

1983 doğumlu olan Zeynep Öztürk estetikli olmasıyla bilindi. Bu Tarz Benim kızları içinde 31 yaşında olmasına rağmen güzelliği ile dikkat çeken Zeynep Öztürk ‘ün burnunda estetik bulunuyor.

31 yaşındaki Zeynep Öztürk eskiden çok fazla kıyafet aldığını ve çok alışveriş yaptığı için annesiyle tartıştığını, butik açtıktan sonra rahatladığını söylüyor.

İlerde iyi bir modacı olmak isteyen Zeynep Öztürk , yarışmadan kazandığı para ile yatırım yapmak niyetinde. Vücudunda beğenmediği bir yer olmadığını söyleyen Zeynep Öztürk kendine fazlasıyla güveniyor. Bunu da Bu Tarz Benim galasında Müslüm Gürses kılığına girerek gösterdi.

Bu Tarz Benim jürisinden bir çok kez yıldız almayı başaran Zeynep Öztürk , sakin görünümüne karşın son bölümde yaşattığı krizle salladı. Bu Tarz Benim ‘de Melisa Şahin ‘in başbelası olan Nihal ile tartışan Zeynep Öztürk ‘elenmek istiyorum’ diyerek ortalığı ayağa kaldırdı. Nur Bozar ‘ın taktiğine başvuran Zeynep Öztürk inanılmaz bir kavga çıkarıp stüdyoyu da terketti.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

4 Yorum yapılmış "Zeynep Öztürk Hakkında Tüm Bilgiler Bu Tarz Benim Kimdir"

 1. ceyhune bakidan demişki

  Zeynep seni cok amma cok seviyorum. Cok guzelsin.bence tarzin da super. Be konusurlarsa hic orali olma . Sana Bakuden selamlar opdum.

 2. bilgin demişki

  Kalbimiz seninle en bastan favorim sizsinz.sonunda nihal ve gulaayi da gonderdin.isalah birincilik sizde dir.seni cok seviyorz

 3. Nazli Hamarat demişki

  Ben kotu giyniyorum

 4. emel demişki

  Heeee beni secin yaYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.