Aloe Vera Sivilce İçin Nasıl Kullanılır İyi Gelir mi? : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Aloe Vera Sivilce İçin Nasıl Kullanılır İyi Gelir mi?

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aloe Vera Sivilce İçin Nasıl Kullanılır İyi Gelir mi?

Aloe vera bitkisi hakkında bildiğiniz bilmediğiniz bilgiler sizler için derledik aloevera bitkisi sivilcelere iyi gelir mi aloe vera nelere iyi gelir aloevera yan etkileri varmı aloe vera sivilceler için nasıl uygulanır aloe vera sivilce kürü nasıl hazırlanır gibi tüm ayrıntılar aşağıda ki yazımız da anlatılmıştır.

aloevera

Aloe Vera Bitkisinin Faydaları

Aloe veranın faydaları arasında sinek ısırıkları, sivilce izleri ve yanıklara karşı olan olumlu etkilerinden de söz etmemiz gerekmektedir. Bir kaç santim aloe vera ev bitkisini keserek elde edeceğiniz aloe vera suyunu problemli bölgeye uyguladığınızda elde edeceğiniz sonuç karşısında çok şaşıracağınızı iddia ediyoruz…

Aloe Vera yaprağının içerisindeki jelin sivilce izlerini yok etmek için kullanıldığı da bilinir.

Sivilceler İçin Aloe Vera Maskesi

Aloe vera bitkisinin yeşil dış kapağını soyun. Yaprakları soyduğunuzda altından jel gibi bir madde çıkar. Bu jeli doğrudan sivilce izlerinin üzerine uygulayabilirsiniz. Yaklaşık yarım saat bekledikten sonra yıkayabilirsiniz. Günde iki kez aloe vera jeli uygularsanız sadece birkaç gün içinde olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aloe vera sadece akne lekelerini yok etmekle kalmaz aynı zamanda cilde parlaklık ve sıkılık verir.

Sivilceler İçin Aloe Vera Maskesi

Aloe vera jeli (1 tatlı kaşığı)
Bal (1 tatlı kaşığı)
Deniz yosunu (1 tatlı kaşığı)

Bütün malzemeler bir kapta toplanarak iyice karıştırılır ve bu karışım temizlenmiş cilde sürülür. 20 dakika bu maske yüzde bekletildikten sonra ılık su ile yıkanır. Haftada 3 kez sivilceli cilde uygulandığında sonuç alınır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.