Ankara Memorial Hastanesi İle İletişim Kur Telefon Numarası : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Ankara Memorial Hastanesi İle İletişim Kur Telefon Numarası

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ankara Memorial Hastanesi İle İletişim Kur Telefon Numarası

Sağlık sektöründe adından sıkça söz ettiren Ankara Memorial Hastanesi ile ilgili bilgi almak irtibat kurmak dilek öneri ve şikayetlerinizi iletebilmek için bugün sizlere Ankara Memorial Hastanesi telefon ve mail adresi bilgilerini sunuyoruz siz de Ankara Memorial Hastanesine ulaşmam lazım ama nasıl ulaşılır bilmiyorum diyorsanız aşağıdaki paylaşımımızda tüm detayları anlattık.

Türkiye’de sağlık sektörüne yön veren, uluslararası arenada bilimsel ve tıbbi başarıları ile referans merkezi olan Memorial Sağlık Grubu Başkentte…

Memorial Ankara Hastanesi; dünyada referans merkezi olarak öne çıkan bölümleri, alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tıp teknolojisine sahip tanı-tedavi üniteleri, modern mimarisi ile bölgenin sağlık üssü olarak hizmet veriyor.

Ankara Memorial Hastanesi ile iletişim kurmak için…
İletişim Bilgileri
Balgat Mah. Mevlana Blv. 1422. Sok. No: 4, 06520, Çankaya/Ankara
444 7888
0312 253 66 66

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.