En İyi Boy Uzatma Yöntemleri Videoları Egzersizleri : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

En İyi Boy Uzatma Yöntemleri Videoları Egzersizleri

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

En İyi Boy Uzatma Yöntemleri Videoları Egzersizleri

Hemen hemen her insan boyundan şikayet eder kimisi kısa boyluluktan kimisi uzun boyluluktan biz bugün kısa boylu biri nasıl boyunu uzatır bunun hakkında bilgilendirme yapacağız öncelikle aşağıda paylaşmış olduğumuz içerikler tamamen size kalmış bir şeydir yaşanabilecek her hangi bir sorunda sitemiz sorumlu değildir bunun bilincinde olarak uygulayabilirsiniz.

Boy uzatma kürünün uygulanabildiği maksimum yaş yani sınır yaşı 22 yaştır.Boy uzatma kürü etkisini gösterebilmesi için uygulanması 6 ay – 2 yıl sürebilmektedir.

Bu bitkisel boy uzatma kürünün etkili olabilmesi için iki unsur vardır

Birinci unsurumuz :
Palamut, uskumru, kefal vb. balıklarından en az bir tanesini haftada en az 3 defa 200-250 gram olmak üzere buğulama ya da ızgara biçimde tüketmektir. Bu balıklarının sırt bölümünde var olan siyah etli kısım boy uzatma için tesirli olan bölümüdür.
Çocuklara 12 yaşına gelinceye dek haftada en az 3 defa 200-250 gram, yukarıda ki dört balıktan en az tekinin bilhassa palamut balığının ızgarası veya buğulaması yapıldıktan sonra derisini çıkartıp sırt bölümünde olan siyah etli kısmını yedirirseniz evladınızın boyunun daha çabuk uzamaya başladığını şaşkınlıkla gözlemleyeceksiniz.. 12 yaşından büyük çocuklar için bu yöntem yeterliliğini kaybettiği için bitkisel ek dayanağa gereklilik duyulmaktadır.

İkinci unsur :
Hiç bir yan etkisi bulunmayan doğal şifalı bitkisel bir çayın 6 ay süresince haftada 1 defa demlenip tüketilmesi lazımdır. Çocuğumuz kız ise haftada bir gün melisa çayı (1 su bardağı suyu kaynatıp üzerine 1 tutam yani 5-6 gram melisa yaprağı eklyerek 5 dakika demlendirilecek). Çocuğumuz erkek ise biberiye çayı (1 su bardağı suyu kaynatıp üzerine 1 tutam yani 5-6 gram bibieriye yaprağı eklyerek 5 dakika demlendirilecek) tüketmeliler.
* Boy uzatma kürü kemik gelişimini bitirmiş çocuklarda da tesirlidir. Altı aylık kürü uyguladıktan sonra bir ay ara verip kullanmamak gerekir. Sonra ki diğer 6 ay yeniden uygulanmalıdır. Sonuçların görülebilmesi için en az 2 yıl uygulanması gerekir.

İkaz : Reoccutan isimli antibiyotiği (sivilceler için ya da başka bir sebeple) tüketmek bireylerin tedavi süresi sona erdikten 4 ay sonra boy uzatma kürünü kullanmaları önemle belirtilmektedir.
İkaz 2 : Bu kürden pozitif sonuç elde edebilmek amacıyla balık ve bitki çayının birlikte uygulanması gerekmektedir. Tavsiye edilen bitkisel çay hormon içermemektedir.
Boy uzatma küründen sonuçlar bireyden bireye farklılık gösterebilir.Kimi uygulayanlarda sonuç 6 ayda birkaç santimetre olarak görülürken kimi gençlerde 1 yıl sonunda sonuçlar alınmıştır. Yani farklılık gösterebilir.Bu hal bütünüyle bireyin metabolizmasına bağlı bir durumdur.

İbrahim Saraçoğlu ve Maranki Boy Uzatma Kürü : Boy Uzamasının Bitkisel Çözümü

Boy uzatmak için Bitkisel Çözüm: Boy uzatma Kürü
Az bir miktar zeytin yağının içerisine 1 tatlı kaşığı çemen ,1 çay kaşığı karabiber ekleyip karıştırın. Elde edilen karışımı en az 5 gün ağzı kapalı bir şekilde bekletiyoruz. 5 günden geçtiği zaman bu karışımı çocukların eklem noktalarına sürün. Çemen eklem yerlerine etki ederek çocukların boyunun uzamasında etkili olacaktır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.