En İyi ve Kesin Diş Ağrısına Ne İyi Gelir Diş Ağrısı Nasıl Geçer : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

En İyi ve Kesin Diş Ağrısına Ne İyi Gelir Diş Ağrısı Nasıl Geçer

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

En İyi ve Kesin Diş Ağrısına Ne İyi Gelir Diş Ağrısı Nasıl Geçer

Hemen hemen her insanın başına gelebilecek bir rahatsızlıktır diş ağrısı dişiniz ağrıdığında hiç bir şey yapamaz olursunuz peki diş ağrısı geçirme yöntemleri nedir diş ağrısına en iyi hangisi gelir diş ağrısı nasıl geçer diyorsanız sizler için diş ağrısı için tavsiyeler adlı yazımız da diş agrısı geçirme tekniklerini paylaştık.

Diş Ağrısını Ne Geçirir?

Şiddetli iş ağrısına iyi gelen sirkeli su tarifi: Evde bir bardak içine %60 sirke %40 klorsuz şaşal su olacak şekilde koyun. Ardından 1 çay kaşığı tuz ekleyin ve bu karışım ile ağzı çalkalayın. Diş ağrısı olan bölgede kısa süreli tutabilirsiniz. Çok kısa sürede hatta saniyeler içerisinde şiddetli diş ağrısı nasıl geçer sorunuza kesin çözüm bulmuş olacaksınız. Ağzınınız içinde hafif beyazlanma olabilir, sirenin içerdiği asittendir, biz şu ana kadar bir zararını görmedik. Sirke kullanmak istemezseniz veya evde yoksa su ve tuz karışımı ile yapabilirsiniz.

Karanfil
Rahatlıkla bulabileceğiniz birkaç parça karanfili dişlerinizin etrafında tutarak veya çiğneyerek hafif şekilde uyuşma etkisi gösterebilirsiniz. Bu uyuşma etkisi yatıştırıcı etki gösterecektir. Ayrıca karanfilin kuru formu gibi yağ olan şeklide diş ağrısını giderici etkiye sahiptir. Bir parça pamuğa 5-6 damla karanfil yağı döküp ardından ağrı görülen dişlerinizin arasına koyduğunuz zaman ağrının azalmasını sağlayacaktır.

Çok şiddetli diş ağrısı nasıl geçer: Eğer diş ağrılarının şiddeti çok arttıysa ve yukarıdaki yöntemi 1-2 gün uyguladınızsa işe yaramayabilir. Şimdi dozajı biraz arttırmak gerekebilir. Bunu için pek sağlıklı bakılmayan yöntem alkölü önereceğiz. uygulamak sizin insiyatifinize kalmış, biz sonuç aldığımızdan dolayı paylaşmak istiyoruz. Bir pamuk veya kağıt havlu yardımıyla 10-15 damla evde bulunan votkadan dökülür ve diş ağrısı olan bölgeye tampon şeklinde konulur. Bu yöntem en etkili ve başvurması 2. sırada olan diş ağrısana iyi gelen yöntemdir.

Sarmısak ve maydonoz
Tercihinize göre isterseniz maydanoz istersenizde sarmısak ile dişlerinizin ağrısından kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken bunlardan birini seçip iyice ezdikten sonra dişlerinize sürüp beklemek olacaktır. Bu yöntem sayesinde dişlerinizde uyuşma olarak kısa süreliğine de olsa ağrılarınız son bulacaktır.

İlaç kullanmak:
Diş ağrısını ilaç ile geçirmek istiyorsanız en iyi ilaç APRANAX FORT tur

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.