En İyi Yöntem İle Kirpik Uzatma Teknikleri Nasıl Uzar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

En İyi Yöntem İle Kirpik Uzatma Teknikleri Nasıl Uzar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

En İyi Yöntem İle Kirpik Uzatma Teknikleri Nasıl Uzar

Bayanlar güzelliğine çok önem verirken gözler kalbin aynasıdır mantığı ile kirpiklerini çok özen gösterirler bugün biz de sizler için en iyi kirpik uzatma yöntemleri paylaşmak istedik peki nasıl uzar bu kirpikler aşağıdaki yazımızda tüm detaylar mevcut.

Vazelin: Bu yöntem kirpik uzatmada oldukça etkili yöntemler arasında yerini alır. Bu yöntemi uygularken temiz parmaklarınız yardımı ile ya da pamuklu bir çubuk ile vazelini ince bir şekilde kirpiklerinize uygulayın. Bu şekilde de uyumanızda kesinlikle hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Bu uygulamayı ise günün herhangi bir saati içerisinde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Bu uygulamayı sürekli devam ettirdiğiniz sürece, göreceksiniz ki kirpikleriniz daha sağlıklı ve güçlü olacaktır. Vazelin kirpikleri nemli bıraktığından sağlıklı uzamasına olanak tanıyacaktır.

Doğal yağlar: Kirpiklerinize doğal yağlardan gece yatmadan sürebilirsiniz. Bu sayede kirpikleriniz dökülmeyecek ve sağlıklı uzayacaktır. E vitamini yönünden en zengin olan yağlardan hint yağını kullanmanız, kirpiklerinizin oldukça beslenmesini sağlayacaktır.

Yumurta akı ve hint yağı ile yapılan maskede kirpiklerin sağlıklı uzamasında oldukça faydalı yöntemler arasında yerini alır. Yumurta akı ve hint yağını eşit miktarda olacak şekilde karıştırın ve sonrasında pamuklu bir çubuk ile kirpiklerinize sürün. Bu maskenin de düzenli kullanmanız sonucunda kirpiklerinize olan faydasını görmüş olacaksınız.
Son olarak ise kozmetik reyonlarda bulunan, güvenilir markaların kirpik uzatıcı ürünlerinden deneyerek, kirpiklerinizi sağlıklı bir hale getirmeniz mümkün olacaktır. Çünkü bu ürünlerin içerisinde kirpik uzatıcı ve güçlendirici oldukça çeşitli maddeler mevcuttur.

Görüldüğü üzere kirpik uzatmanın en iyi yolları bu şekildedir sizin de kirpikleriniz ile ilgili sormak istedikleriniz var ise bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.