Hayri Gözlükgiller İletişim Numarası Mail Adresi Mesaj Yaz : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Hayri Gözlükgiller İletişim Numarası Mail Adresi Mesaj Yaz

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hayri Gözlükgiller İletişim Numarası Mail Adresi Mesaj Yaz

Hayri Gözlükgiller kendisi Uzman Doktordur yaşı şu an 43 tür doğum tarihi 28 Ocak 1973 olan Hayri Gözlükgiller şu an Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık hizmeti vermektedir.

Hayri Gözlükgiller televizyon programlarında kendisinden sıkça söz ettirmekte ve çok güzel anlatımı ile hastalara şifa olacak açıklamalar yapmaktadır siz de Hayri Gözlükgiller hakkında bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda ki yazımız da tüm detayları yazdık.

Hayri Gözlükgiller, 28 Ocak 1973 tarihinde Kayseri’de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde doktor olarak mezun oldu.

Daha sonra da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD.nda uzmanlık eğitimini tamamlayıp Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman doktoru olmuştur.

Hayri Gözlükgiller, sırası ile Niğde Hacettepe Hastanesi, Nevşehir Yimpaş Çağrı Hastanesi, Kayseri – İncesu Devlet Hastanesi, Kayseri Doğum Evi, Özel Güngören Hastanesi, Medicalpark Bahçelievler Hastanesinde görev yapmıştır.

Uzm. Dr. Hayri Gözlükgiller’in Tıbbi İlgi Alanlarına; Pediyatrik Yoğun Bakım, Çocuk Hastalıkları, Yeni Doğan Bebek Takibi, Bulaşıcı Hastalıklar girmektedir.

Uzm. Dr. Hayri Gözlükgiller halen İstanbul Medicalpark Bahçelievler Hastanesinde görev yapmaktadır ve 26 Kasım 2014 tarihinde Zahide Yetiş’in sunduğu “Zahide İle Yetiş Hayata” adlı programa katıldı.

Hayri Gözlükgiller, Arzu hanım ile evlidir. 3 çocuğu vardır.

Kitapları :
2014 – Anne Babayı Kullanma Kılavuzu

Telefon numarası
Randevu Hattı: 0 850 202 3434

Mail adresi
hayri.gozlukgiller@medicalpark.com.tr

Adresi
Kültür Sok.No:1 Bahçelievler

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

17 Yorum yapılmış "Hayri Gözlükgiller İletişim Numarası Mail Adresi Mesaj Yaz"

« Geri1234İleri »
  1. Melihat kulogu demişki

    Kizimi10 yasinda yasitlarina göre kisa bunun icin size nasil ulasanilirim

  2. Arife Amcalar demişki

    Hocam kızimin gözünde ödem oluştu bu son iki senedir çok nadir tekrarliyor en son ödemle birlikte kızının alt ve üst olmak üzere sol gözündeki kirpilerinde ciddi bir seyrelme ve dokul me oldu çocuk dr muayene ve bazı tetkikler sonucunda aşırı dvitamini ve demir eksikliğine bağlı dokulme meydana geldiğini söyledi goz damlasi ve ferumzinc verdi göz dr ise enfeksiyona bağlı bir dokulme oldugunu soyledi duzenli dezenfekte ile 1 aya duzelecegini söyledi tereddüte kaldım ve çok endiseliyim size göre neden böyle olmuş olabilir cvp yazarsanız çok mutlu olurum

« Geri1234İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.