Medicana Hastanesi İletişim Bilgileri Telefon Numarası Dilek Öneri Şikayet : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Medicana Hastanesi İletişim Bilgileri Telefon Numarası Dilek Öneri Şikayet

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Medicana Hastanesi İletişim Bilgileri Telefon Numarası Dilek Öneri Şikayet

Türkiye’de sayılı sağlık kuruluşlarından olan Medicana Hastanesi ile irtibat kurmak istiyorum bir önerim şikayetim dileğim var diyorsanız ama Medicana Hastanesi ile nasıl iletişim kurarım bilmiyorum diyorsanız bugün sizlere medicana telefon numarası ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz sizler de aşağıda bulunan yazımızı okuyarak medicanaya nasıl ulaşabileceginizi ögrenebilirsiniz.

Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde; hasta güvenliği, etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile (SHKS) tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir.

Medicana Merkez Ofis
Tekstilkent Koza Plaza Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad. No: 12 A-Blok Kat: 23
34235 Esenler / İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 460 63 34

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.