BURAYA TIKLA AnadoluJet İletişim Adresi Şikayet Teşekkür : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BURAYA TIKLA AnadoluJet İletişim Adresi Şikayet Teşekkür

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURAYA TIKLA AnadoluJet İletişim Adresi Şikayet Teşekkür

Anadolujet Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren köklü bir havayolu firmasıdır siz de Anadolujet ile uçmuş ya da uçacak biri iseniz ve bu uçuşunuza istinaden dilek öneri teşekkür ve şikayet oluşturmak istiyorum diyorsanız sizler için Anadolujet iletişim adresini telefon numarasını mail adresini aşağıda ki yazımızda verdik.

İletişim
AnadoluJet Merkez Ofis
Adres: Kentpark İş Merkezi AnadoluJet Ofisleri Eskişehir Yolu 7. km. No: 164 Kat: 4 Çankaya/ANKARA
Telefon: +90 312 590 19 19
Faks: +90 312 219 94 31 – 35
SITA: ESBDWTK / ISTDWTK

AnadoluJet Çağrı Merkezi

444 2 538 (444 A JET)
0850 333 2 538
Müşteri İlişkileri

Dilek ve önerilerinizi formu doldurarak Müşteri İlişkileri bölümümüze iletebilirsiniz.

THY Genel Müdürlük

Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası Atatürk Havalimanı, Yeşilköy 34149 İstanbul, Türkiye

Telefon: +90 212 463 63 63
Faks: +90 212 465 21 21

Müşteri İlişkileri Formu

İşlemleriniz AnadoluJet web sitesi üzerinden gerçekleşecektir www.thy.com web sitesinden daha önce üyelik işlemini gerçekleştirmiş yolcularımızın tekrar üye olmalarına ihtiyaç yoktur. Aynı üye numarası ile giriş yapabilirler.

İletişim formuna ulaşmak için
Buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

8 Yorum yapılmış "BURAYA TIKLA AnadoluJet İletişim Adresi Şikayet Teşekkür"

« Geri12İleri »
  1. Zeki demişki

    Sayın Anadolu jet yetkililerin dikatine firmanıza ait TK 7099/22 nolu uçak 22/11/2016 tarihinde Iğdır/Ankara hareket saat 02:40 olması gerekirken yaklaşık 1 saat gecikmeli kalkış yaptı ve ankara üzerinde dört defa dolaşıp bir türlü iniş sağlayamadı ve gerekçeleri trafik yoğunluğundan dolayı denildi ve yolcuların sorulmalarına uçağın müretebatları yolculara ters cevap vermeler ve yolcuların içecek vesair gibi isteklerinde görevli kişiler duymamazlıktan ve görmemezlikten gelme yolcuları adeta bunalıma koydular, söz konusu yukarıda belirttiğim uçak müretabatlarından ve özelikle pilotun yolcuları aşağılayarak konuşmaları nefret edici hale dönüştü, mürettebatlarda şikayetçiyiz ve gereği yapılması hususunu rica ederim.

  2. Emre demişki

    Şırnak şerafettin elçi hava limanından ankara esenboga hava limanına gitmek için anadolu jet firmasından ucak bileti aldım ancak sürekli olarak kötü hava şartlarından dolayı uçuş saati uzuyor ama diger yokcu ucakları neden kötü hava şartlarından etkilenmeyipte ucuslarını zamanında yapıyorlar merak etmekteyim

  3. Kemal Ceylan demişki

    26.01.2017 tarihinde TK7375 sefer sayılı Sivas – Sabiha Gökçen uçuşu gerçekleştiren başta kaptan pilot olmak üzere tüm mürettebata teşekkürlerimi borç bilirim.Yoğun kar fırtınasına rağmen uçağı sorunsuz bir şekilde indirmeyi başaran, havada yaklaşık 1,5 saat bekletilmemize rağmen yapmış olduğu anonslarla ortamı sürekli sakin tutmayı başaran pilot’u canı gönülden tebrik ediyorum. İyiki varsınız.

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.