En Güncel 2015 Kız Erkek Çin Takvimi Cinsiyet Belirleme Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

En Güncel 2015 Kız Erkek Çin Takvimi Cinsiyet Belirleme Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

En Güncel 2015 Kız Erkek Çin Takvimi Cinsiyet Belirleme Nasıl Yapılır

yaş hesaplama nedir yumurtlama dönemi çin takvimi 2015 nasıl cinsiyet tahmini çin takvimi 2015 yapılır çin takvimi kadınlar kulübü içerikleri çin takvimi 2015 çin takvimi yaş hesaplama detaylı anlatım çin takvimi 2015 çin takvimi otomatik hesaplama ayrıntıları.

Çin’de uzun yıllar kullanılan bu yöntemle bebeğinizin cinsiyetini öğrenme yöntemi olarak kullanılmış. Her ne kadar kesinliği doğru olduğu bilinmeyen bu yöntemle cinsiyet belirleyebilirsiniz. Genelde teknolojiden faydalanılsa da Çin’de birçok aile bu yöntem sayesinde hangi ayda hamile kalırsa kız ve erkek istediğine karar veriyor. Her ne kadar ülkemizde de bu sistem çok yaygın olarak kullanılmasa da biraz meraklı olan annelerimiz Çin takviminde cinsiyet belirlemek için ara ara göz atıyorlar. Bizlerde kız ya da erkek isteyen anneler ya da cinsiyet belirlemek isteyen anneler için çin takvimi ile cinsiyet belirlemeniz bu takvimi sizlere sunuyoruz. Tabi bu takvimde en çok merak edilen ise nasıl hesaplandığıdır.

çin takvimi 2015

Öncelikle Çin takvimininde cinsiyet hesaplamak için bilmeniz gereken son adet tarihiniz ve yaşınızdır. Örneğin; 2014 yılında 1990 doğumlu bir bayan Ağustos ayında hamile kaldı ise kız çocuğu olacak anlamı çıkartılmalıdır. 21 yaşında Ocak ayından sonraki aylarda hamile kalırsanız kız çocuğunuz olacaktır. Eğer hesaplama da zorluk çeken bayanlarımız var ise alt kısımdan yorum bölümünden yazarak yardım isteyebilirler. Çoğu zamanda eğlence olarak bayanlarımızın arasında bakılsa da kendinizi kesinlikle şartlandırmanızı önermiyoruz. Sonuçta her şey yaradanın elindedir. Bütün anne adaylarımızın öncelikle sağlıklı bir şekilde çocuklarını kucaklarına almasını umuyoruz. İşte Çin takvimi şu şekildedir:

çin takvimi 2015

Çin takvimi 2015

çin takvimi 2015

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "En Güncel 2015 Kız Erkek Çin Takvimi Cinsiyet Belirleme Nasıl Yapılır"

  1. leyla demişki

    7.7.1983 dogum tarihim 21.06.2015 s.a.t kiz bebek istiyoruz hangi ay uygun olur acilllll cvp

  2. inci demişki

    28/8/1979 doğdum. Çin takvimine göre kaç yaşındayım.erkek bebek sahibi olmak istiyorum hangi ayda hamile kalmam gerekirYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.