Saç Rengini Açmak Kolay Yöntem Nasıl Açılır Dogal Yoldan : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Kolay Yöntem Saç Rengini Açmak Saç Rengi Nasıl Açılır Dogal Yollarla

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kolay Yöntem Saç Rengini Açmak Saç Rengi Nasıl Açılır Dogal Yollarla

Bakımınad üşkün kişilere göre bir konu hazırladık Dogal yollarla yöntemle saç rengini açmayı anlatacagız tüm ayrıntıları ile aşagıda saç rengini açmayı gösterdik sizler de bu yöntemleri okuyarak dogal yoldan saç rengini açabilirsiniz.

1. Yöntemimiz Bal ile saç rengi nasıl açılır?

Bal da saç açmada kullanılan

etkili bir maddedir. Yarım bardak saç kremiyle birlikte bir bardak balı iyice karıştırın ve saçlarınıza bolca sürün. Ardından saçlarınızı bir bone ile kapatın ve 8-10 saat süreyle bekletin.

2. Yöntemimiz Papatya Çayı İle Saç Rengini Açmak Nasıl Açılır?

Saç açıcı bir bitki olan papatya, özellikle solmuş sarı renge sahip olan saçlar için oldukça etkilidir. Papatya çayıyla saçlarınızı haftada 1-2 defa yıkarsanız saçlarınızdaki parlaklığı farkedeceksiniz.
Papatya Çayının Hazırlanışı

Yarım su bardağı papatya çiceğini kaynar durumda olan 6 bardak suya koyun ve yaklaşık 30 dakika demlenmesini bekleyin. Saçlarınızı biraz nemlendirin ve çay soğuduktan sonra yavaşça uygulayın. Tüm saçlarınızı papatya çayıyla yıkadıktan sonra 30-45 dakika arasında bekletmek yeterli olur. Sonrasında da saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

3. Yöntemimiz Limon İle Saç Rengini Açmak Nasıl Açılır

Saç rengini açmakta en doğal yöntemlerden biri olarak bilinen limonun etkisini araştırdım ve gerçekten işe yaradığını gördüm. Limon saçınızın daha parlak görünmesini sağlar ve rengini kısa süre içerisinde açar.
Limonla Saç Rengi Nasıl Açılır?

Bilmeniz gereken ilk nokta, bu işlemi güneşli bir günde yapmanızdır. Güneşin etkisiyle limon daha fazla işe yarar hale gelir ve saç renginizi açar. Bir bardak limona karşılık 3 bardak suyu karıştırın ve tercihen bir sprey yardımıyla bol bol saçınıza sürün. Bir kaç saat boyunca dursun, sonra bol su ile yıkayın. Limon asitli bir yapıda olduğu için deriyi tahriş edebilir bu sebeple saç ve deri bakımınıza özen gösterin.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.