Nurettin Canikli Mesaj Gönder İletişim Adresi Mail : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Nurettin Canikli Mesaj Gönder İletişim Adresi Mail

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nurettin Canikli Mesaj Gönder İletişim Adresi Mail

Nurettin Canikli 26. Dönem Başbakan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır Nurettin Canikliye nasıl ulaşacagınız konusunda sizlere yardımcı olmak amacı ile bu paylaşımımızı yapıyoruz Nurettin Canikli nasıl mesaj gönderilir iletişim bilgileri nedir Nurettin Canikli biyografi.

Nurettin Canikli Doğum tarihi. 15 Mayıs 1960, Alucra, Giresun, Türk siyasetçi ve Başbakan Yardımcısı. Görevini 24 Mayıs 2016 tarihinden beri Binali Yıldırım tarafından kurulan 65. Türkiye Hükûmeti’nde sürdüren Canikli, bu görevinden önce Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan 62. Türkiye Hükûmeti’nde Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak yer almıştır. 2002, 2007, 2011 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri’nde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun milletvekili olarak meclise girmiştir.

Nurettin Canikli, 15 Mayıs 1960’da Giresun Alucra’da doğdu. Yeminli Mali Müşavir; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını İngiltere Sheffield Üniversitesi’nde para-banka-finansman alanında tamamladı. Maliye Bakanlığında Maliye Başmüfettişi, Gelirler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı ve İstanbul Defterdarı Vekili olarak görev üstlendi. Yeni Şafak gazetesinde ekonomik konularda köşe yazarlığı yaptı. Yeminli mali müşavirlik şirketinin ortağı olarak faaliyette bulundu. Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi oldu. 22 ve 23. Dönemde Giresun Milletvekili seçildi. İngilizce bilen Canikli, evli ve 4 çocuk babasıdır.

E-Posta:nurettin.canikli@tbmm.gov.tr

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

21 Yorum yapılmış "Nurettin Canikli Mesaj Gönder İletişim Adresi Mail"

« Geri12345İleri »
  1. Emine demişki

    Bakanım okul ile sorunumuz var yardımcı olurmuşsunuz eşim Doğuda sizden başkada yardım isteyeceğim kimsem yok

« Geri12345İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.