TIKLA BAŞVUR Vodafone Yurt Dışı İş İlanları İş Başvurusu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Vodafone Yurt Dışı İş İlanları İş Başvurusu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Vodafone Yurt Dışı İş İlanları İş Başvurusu

Vodafone Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren köklü gsm şirketleri arasında yer almaktadır Vodafone Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da hizmet vermeye devam etmektedir siz de Vodafone da çalışmak istiyorum özellikle yurt dışı iş imkanı olursa daha iyi olur diyorsanız sizler için vodafone yurtdışı iş başvurusu nasıl yapılır hakkında yazımızı okumalısınız.

Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Başarma Hırsı ve Azmi, Yerel Kökleri olan Globallik” ortak yetkinliklerine sahip en iyi yetenekleri şirket bünyesine kazandırmak, Vodafone Türkiye’nin önceliklerindendir.

Vodafone Türkiye çalışanı olarak aramıza katılan yetenekler, şirket stratejisi doğrultusunda potansiyellerini sergileyebilecekleri ve katma değer yaratabilecekleri pozisyonlarda yer almaktadır.

Siz de Vodafone Türkiye’ye başvurarak, telekomünikasyon dünyasının dinamizmine adım atmaya hazır mısınız?

*Başvuru sırasında karşılaşabileceğiniz teknik problemler için (careersupport.tr@vodafone.com) adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

İş başvurunuzu yapmak için
Buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.