TIKLA MESAJ GÖNDER Tuğrul Türkeş İletişim Adresi Mail : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ GÖNDER Tuğrul Türkeş İletişim Adresi Mail

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ GÖNDER Tuğrul Türkeş İletişim Adresi Mail

Asıl adı Yıldırım Tugrul Turkes olan Alparslan Türkeş’in oglu Ak Parti kabinesinde başbakan yardımcısı görevini üstlenmektedir siz de Tuğrul Türkeşe ulaşmak istiyorum ama kendisine nasıl ulaşırım bilmiyorum diyorsanız sizler için Yıldırım Tugrul Turkes iletişim adresi maili telefon numarası gibi bilgileri sizler için derledik.

Yıldırım Tuğrul Türkeş, 1 Aralık 1954’te İstanbul’da doğdu. Babasının adı Alparslan, annesinin adı Muzaffer Şükriye’dir. İktisatçı ve İş Adamı; Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümünü bitirdi. Ticaret Bakanlığında Basın Danışmanlığı, Ortadoğu gazetesinde Yönetim Kurulu Başkanlığı, Akşam ve Son Havadis gazeteleri ile Yeni Harman haftalık dergisinde köşe yazarlığı yaptı. PETKİM AŞ ve TC Kalkınma Bankasında Yönetim Kurulu Üyeliği, Ataköy Otelcilik AŞ’de Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Medikal, sigortacılık ve uydudan görüntüleme konuları ile faaliyet gösteren çeşitli şirketlerde yönetici ve ortaklık yaptı. Aydınlık Türkiye Partisi Kurucu Üyeliği ve Genel Başkanlığı görevini üstlendi. 23. Dönemde Ankara Milletvekili seçildi. 23. Dönemde Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Üyeliği yaptı. 24. Dönemde Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Üyeliği görevine yeniden seçildi.

64. Hükümette Başbakan Yardımcılığı görevindeydi.

İngilizce bilen Türkeş, 4 çocuk babasıdır.

Twitter adresi:twitter.com/tugrulturkes
Facebook adresi:facebook.com/tugrulturkes

Yıldırım Tuğrul TÜRKEŞ
Ankara Milletvekili
Adres : BAŞBAKAN YARDIMCISI
Telefon : +90 (312) 403 60 30
Faks : +90 (312) 403 62 94
E-Posta : (yildirimtugrul.turkes@tbmm.gov.tr)

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

8 Yorum yapılmış "TIKLA MESAJ GÖNDER Tuğrul Türkeş İletişim Adresi Mail"

« Geri12İleri »
  1. abdullah cancan demişki

    sayın bakanım 2015 yılında surıye bayıbucak turkmenlerıne yardıma gıttım ozgur surıye ordusu 2 sahıl tum katıldım 1 yıl savastım 2016 mayıs ayında bı gorev esnasında mayına bastım 1 bacagımı kaybettım dıyerıde agır yaralandı sayın bakanım mersınde ıkamet etmekteyım durumumu defalarca burdakı toroslar beledıye baskanı olsun buyuksehır olsun ilettım yardım edın dedım ıs ıstedım okuyan cocuklarım var magdur durumdayım ya iş verın yada yardım edın dedım basından savdılar sayın bakanım bu konu ile ilgılı bana yardım edersenız sıze mınnettar kalırım kalın sağlıcakla tel 0539 9134533

  2. yahya bayrak demişki

    Allah icin bu araç otevelerini bir gündeme getirin sürekli hastam var ikinci el otomobil almak zorundayız onuda rezil ettiler saygılar

  3. zekiye demir demişki

    Beni unuttunuz ve ilgilenmediniz nasil Başbuģun oģlusunuz?

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.