TIKLA MESAJ GÖNDER Veysi Kaynak İletişim Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ GÖNDER Veysi Kaynak İletişim Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ GÖNDER Veysi Kaynak İletişim Adresi

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Kimdir Veysi Kaynak Telefon Numarası Mail Adresi Facebook Twitter Bilgileri Nelerdir.

Veysi Kaynak şu an başbakan yardımcılıgı görevini üstlenmektedir siz de Veysi Kaynak bey’e ulaşmak istiyorum bir maruzatım var ama Veysi Kanyank’a nasıl mail gönderirim derdimi nasıl anlatırım diyorsanız Veysi Kaynak hakkında tüm bilgileri sizler için aşağıdaki yazımız da paylaştık.


1 Ocak 1962’de Kahramanmaraş’ta doğdu. Baba adı Yusuf Kenan, anne adı Sıdıka’dır.
Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.

ODTÜ Kahramanmaraş MYO’da Öğretim Görevlisi ve serbest avukat olarak çalıştı. Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcılığı, Kahramanmaraş Belediye Başkanvekilliği, Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı, AK PARTİ Kahramanmaraş Kurucu İl Başkan Yardımcılığı ve İl Başkanlığı görevlerinde bulundu. Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevini üstlendi. BM Uluslararası Yolsuzlukla Mücadele Akademisi (IACA) Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

23. Dönemde Kahramanmaraş Milletvekili seçildi. 23. Dönemde AK PARTİ Grup Yönetim Kurulu Üyeliği ve Adalet Komisyonu Üyeliği, Parlamenterlerarası Bahreyn Dostluk Grubu Başkanlığı ve Muhsin Yazıcıoğlu Kazası Araştırma Komisyonu Başkanlığı görevlerini üstlendi. Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, AK PARTİ Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesidir.

Orta düzeyde Arapça ve İngilizce bilen Kaynak, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Twitter adresi:twitter.com/veysikaynak

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

3 Yorum yapılmış "TIKLA MESAJ GÖNDER Veysi Kaynak İletişim Adresi"

 1. Yakup demişki

  Abi askeri ücretle çalışan bütün işçiler darbede sokaklara döküldü cumbur başkanı recep tayip Erdoğan .benim bir sesimi duyurumusunuz halkın kiredi boclari Odense halkta rahat etse ve bu halka bir armağan hediye olsa.ve şunu canı yürekten söylüyorum Allah başımız dan recep tayip Erdoğan cumbur başkanımızın eksik etmesin.

 2. Nurettin demir demişki

  sayın genel başkanım

  Türk silahlı kuvvetleri’nin 2015 yılında temin faliyetine başlayan 2015 yılı içerisinde teminini tamamlayıp 2016 şubat ayı ile eğitime başlamış 26.08.2016 tarihi ile kursunu başarıyla bitirmiş ASTSUBAY TEMEL ASKERLİK VE ASTSUBAY ANLAYIŞI KAZANDIRMA KURSU (ASTASAK) mezunu 960 kursiyer olarak 15.temmuz darbe girişimi ardından ohal kapsamında çıkarılan hiçbir khk da adımız geçmemesine rağmen görmezden gelinerek mağdur edildik..
  Askeri öğrencilerden farklı bir statüde bulunan dış kaynaktan temin edilen biz kursiyerler 669.khk da ismi geçen “askeri öğrenci” ibaresi bizim açımızdan herhangi bir durum teşkil etmediği için kursumuzun tamamını başarı ile bitirmiş 26.08.2016 tarihinde kursta geçirdiğimiz süreyi gösteren bir belge ve izin belgemizle izne yollanmış durumumuzun belirsizliği kesin olarak çözüme kavuşturulana kadar geçecek sürede izinli sayılmamız gerektiği EĞİTİM VE DOKTRİN OKULLAR KOMUTANLIĞI’ nca  çıkarılan emirle bize tebliğ edilmiştir.
  Kurs süresince intibak eğitimi , temel askerlik eğitimi , astsubay anlayışı kazandırma ve tim kısım komutanlığı süreçlerinden başarıyla geçmiş ve astsubay naspedilmek için herhangi bir engelimizin olmadığına karar verilmiştir.

  Kurs sürecimizin başladığı tarih, 17-25 aralık olaylarının ardından paralel devlet yapılanmasının bir terör örgütü olarak anılmaya başlamış olması ve biz kursiyerlerin güvenlik ve arşiv araştırmasında bu hususa dikkat edilerek yapıldığı göz önünde bulundurulursa bu durum bizim suçsuz yere mağdur edildiğimizin en büyük kanıtı niteliğindedir. Gerek yakın zamanda güvenlik araştırmamızın yapılması gerekse askeri öğrenci değil sivil kaynaktan temin edilen kursiyer olmamız, kurs sürecimizi bitirmiş ve hakkımızda hiçbir khk da söz edilmemiş olması yetkililerin bizi görmezden geldiğini ve mağduriyetimizin katlanarak devam etmesine neden olduklarını göstermektedir.
  Biz astsubay kursiyerler 960 sözleşmeli subay adayları 600 ve hava kuvvetlerinin astsubay kursiyerler 150 kadar personeli izinli olarak bekletilirken çıkarılan 675.khk ile hiçbir hak elde edemeden ilişiğimizin kesilmesi durumuyla karşı karşıya bırakıldık.
  İzinli oldugumuz sürede maaşlarımızı almadık sağlık güvencemiz iptal edildiği için hiçbir saglık kuruluşundan yararlanamadık bununla birlikte kurs başlama tarihi ile bir çoğumuz işlerimizden ayrılarak kursa katıldıgımız için işsiz kalmış aramızda evli ve çocuğu olan kursiyerlerde dahil olmak üzere mağdur edilmiş bir halde şimdi hakkımızı hâlâ alamıyoruz, bu konuda milli savunma bakanlığı başta olmak üzere başvurdugumuz bilgi almaya çalıştığımız her kapı yüzümüze kapatıldı hiçbir bilgi edinemedik..

  Siz Sayın Genel başkanımız dan bizim mağduriyetimizi  ve hakkımız olan rütbelerimizin geri iadesi konusunu grup toplantısında dile getirmenizi rica ediyoruz.

 3. erol demişki

  Banayardım edın ıntı harı dusunuyom ama kımseye ulasamıyom randevu alamıyom sorunum buyuk yardım edın esımle yenı barıstdtm buserer ıplerkopar allahın adını verıyorm nolur arayın benı konusmak ıstıyorum acele dusunmuyom deyıl ıntıharı yetkılılerımıze duyurulur saygılarlaıYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.