TIKLA SOR Haydar Dümen'e Soru Sor Cevaplasın Soru ve Cevaplar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SOR Haydar Dümen’e Soru Sor Cevaplasın Soru ve Cevaplar

Sponsorlu Baglantılar

TIKLA SOR Haydar Dümen’e Soru Sor Cevaplasın Soru ve Cevaplar

Haydar Dümen uzun yıllardır saglık sorunları hakkında bilgiler vermektedir cinsel saglık hakkında sorulan sorulara samimi bir yaklaşım ile cevapladıgı için Haydar Dümen halk arasında sevilir biz de sizler için Haydar Dümen iletişim adresi Haydar Dümen mail gazeteye soru gönder gibi içerikleri sizler için paylaşmak istedik sizin de

Haydar Dümen’e sormak istediginiz sorular var ise Haydar Dümen e nasıl ulaşılır nasıl soru sorulur hakkında bilgiler aşagıda ki yazımız da yer almaktadır.

Haydar Dümen’e soru sormak için aşagıda ki mail ile sorunuzu sorabilirsiniz
soru@posta.com.tr

haydar dümen soru

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Haydar Dümen kimdir?
Haydar Dümen, Dogum tarihi 1931 Uşak Türk psikiyatrist ve seksoloji uzmanıdır.

Uşak’ın İkisaray köyünde doğmuştur. Lise’den 1948 yılında mezun olan Dümen, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1955 yılında mezun olmuş, 1958’de nöropsikiyatri uzmanı olmuştur. 25 yıl kamuda çalıştıktan sonra emekli olmuş ve yazın çalışmalarına ağırlık vermiştir.

Dümen Türkiye’nin Güzin Abla’dan sonra en tanınmış dert dinleyen gazete köşe yazarıdır. Özellikle cinsel yaşam konusundaki problemleri değişik bir mizah anlayışı ile kaleme alarak cevapladığından geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir.

29 Mart 2010’da İstanbul Cihangir’deki bürosu silahlı bir saldırgan tarafından basılmış; ancak Dümen, tutukluk yapan silah ve korumaların müdahalesi sayesinde kurtulmuştur.

Bu bilgiler ışıgında sizin de Haydar Dümen e sorularınız var ise yukarıda vermiş oldugumuz iletişim kanalından kendisine soru sorabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

<- Önceki Yazımız Sonraki Yazımız->

Yorumlar

137 Yorum yapılmış "TIKLA SOR Haydar Dümen’e Soru Sor Cevaplasın Soru ve Cevaplar"

« Geri12...2425262728İleri »
  1. Bakı demişki

    Hocam merhaba 23 yaşın dayım ama penis boyu çok ufak 10 cm boyu ne yapmam lazım bana yardımcı olun hocam

  2. Cemil demişki

    Merhaba hocam ben geç boşalıyorum 40 bir saat sürüyor nur aquamalmi yardımcı olur musunuz 05379450653

« Geri12...2425262728İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.