TIKLA SORGULA Sabıka Kaydı Sorgulama Sabıkam Var mı Öğren : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SORGULA Sabıka Kaydı Sorgulama Sabıkam Var mı Öğren

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA SORGULA Sabıka Kaydı Sorgulama Sabıkam Var mı Öğren

Artık E-Devlet üzerinden sabıka kaydınıza ve sizin için önemli olan herşeye ulaşabiliyorsunuz peki EDevler sabıka kaydı sorgulaması nasıl yapılır biliyormusunuz?

Sabıkayı Sorgulamak için yapmanız gerekenleri sizlere aşağıda ki yazımız da tüm detayları ile anlattık siz de ilgili yazımızı okuyarak sabıka kaydı sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz

E Devlet Adli Sicil Kaydı Nasıl Sorgulanır?
Bu nedenle de e devlet şifrenizin bulunması gerekiyor. E devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesinden 2 TL gibi cüzi bir ücret karşılığında alabilirsiniz. E devlet şifreniz ve TC kimlik numaranız ile kimlik doğrulamayı yaparak e devlet sistemine girebilirsiniz. E devlet sistemindeki e hizmetler sayfasında bulunan Adalet Bakanlığı hizmetlerinden adli sicil kaydı sorgulama seçeneğine girmeniz gerekiyor.

Açılan ekranda yer alan maddeleri dikkatli bir şekilde okuduktan sonra onaylayarak, devam etmek için alt kısımdaki onay kutucuğunu işaretleyerek devam edebilirsiniz. Daha sonra ise adli sicil kaydı sorgulama formunda bulunan kurum türü, belgenin neden verileceği ve belgenin nereye verileceği gibi bilgileri girerek e devlet sabıka kaydı sorgulama işleminizi yaparak adli sicil kaydınızın güncel durumuna ilişkin belgenizi alabilir ve kolay bir şekilde yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

E DEVLET SABIKA KAYDI SORGULAMA İÇİN:

TIKLAYINIZ

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.