TIKLA SORU SOR Cübbeli Ahmet Hoca İletişim Adresi Maili Telefon Numarası : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SORU SOR Cübbeli Ahmet Hoca İletişim Adresi Maili Telefon Numarası

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA SORU SOR Cübbeli Ahmet Hoca İletişim Adresi Maili Telefon Numarası

Cübbeli Ahmet Hoca islam aleminin en bilgili kişilerindendir siz de Cübbeli Ahmet Hocaya soru sormak istiyorum ama Ahmet Mahmut Ünlü ye nasıl ulaşırım bilmiyorum diyenlerdenseniz bugün sizlere Cübbeli Hocaya nasıl ulaşılır hakkında bir paylaşım hazırladık siz de aşağıda ki yazımızı okuyarak Cübbeli Hoca Efendiye ulaşabilirsiniz.

Ahmet Mahmut Ünlü Doğum tarihi: 27 Şubat 1965, Fatih, İstanbul, halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Türk vaiz ve hafız. İstanbul’un Fatih ilçesi Çarşamba semtinde bulunan İsmailağa Cemaati’nin önde gelenlerindendir. Resaili Ahmediyye ismiyle değişik konularda yayınlanmış birçok risalesi bulunan Ahmet Mahmut Ünlü yazdığı kitaplarla ve verdiği vaazlarla tanınmaktadır.

İslâmiyet’e getirilen yeni yorumlara ve reformist görüşlere karşı durmaktadır. İslâm dinini Ehl-i Sünnet anlayışına göre yaşamak gerektiğini savunur. Özellikle İstanbul dışındaki mekânlarda vermiş olduğu vaazlar, yoğun ilgi görmekte ve izdihamlara sebep olmaktadır. Verdiği vaazlardaki bazı ifadeler internetteki komik videolar arasında yer almıştır ve tıklanma rekorları kırmıştır.

Twitter adresi:twitter.com/c_ahmethoca
Facebook adresi:facebook.com/cubbeliahmethoca
İletişim:www.cubbeliahmethoca.tv/tr/iletisim/iletisim-bilgileri/7
Cübbeli Ahmet Hoca Lalegül TV Whatsapp Hattı Numarası:0541 802 82 82

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "TIKLA SORU SOR Cübbeli Ahmet Hoca İletişim Adresi Maili Telefon Numarası"

 1. ŞAMİL demişki

  EY CEHENNEM ATEŞİNDEN KORKUP, CENNET ÖZLEMİ DUYAN DİNDAR KARDEŞLERİM.
  ALLAH GEÇİNDEN VERSİN, CENNET VE CEHENNEM VARSA, PEKİ, YARINLAR AHİRET DÜNYASINDA AŞAĞIDAKİ SORULAR ÖNÜNÜZE KONDUĞUNDA YÜCE ALLAH’A NE YANITLAR VERECEKSİNİZ?
  SORUYORUM. PEKİ, YÜCE ALLAH:
  Önce dinde zorlama yoktur. Deyip( Bakara 256) Sonra kim İslamiyet ten başka bir dine yönelirse onun ki kabul edilmeyecektir. Der mi?( Ali imran 85 )Dileseydi onlar puta tapmazlardı. Der mi?( Enam 107) Müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün. Der mi?( Tevbe 5) Sizler ot gibi yerden yetiştirdim. Söyler mi? ( Nuh 17) Amel defteri sağdan verilen ne mutlu o sağcılara. Der mi?(Vakıa 8) Amel defteri soldan verilen yazık o solculara. Söyler mi? (Vakıa 41) Sevmeseniz de savaş size farz kılındı. De mi? Allah ve Melekleri Muhammed’de salât ederler. Der mi?( Ahzab 55) Allah senin gelmiş ve geçmiş günahlarını bağışlasın. Der mi?( (Muhammed 2) Kadınları dövün. Der mi?( Nisa 34) Mirasta erkeğe iki kadına bir verin. Der mi?(Nisa 11)Kadınlar sizin tarlanızdır dilediğiniz yerden varın. Der mi?(Bakara 223)Zina eden kadınlarınız için dört tanık çağrın. Söyler m?(Nisa 15) İki kadının şahitliği bir erkeğin şahitliğine bedeldir. Der mi?( Bakara 282) Bana ve Peygamber’e karşı gelenlerin ellerini ve ayaklarını çaprazlama olarak kesin. Söyler mi?( Maide 33) Pusu kurun namaz kılmayanları ve zekât vermeyenleri öldürün. Der mi?(Tevbe 5) Müslümanların canlarını ve mallarını cennet vermek suretiyle satın aldım. Der mi? (Tevbe 111) Kullarına beddua eder mi?( Lehep 1) Ey Peygamber şu kadınlar sana helal diğerlerine haram kıldım. Der m? ( Ahzab 50,51? Ey Peygamber evlatlığın Zeyd eşinden ayrıldı onun eşini sana helal kıldım. Der mi? Bundan sonra Müslümanlar evlatlıklarının boşadığı kadınları eş olarak alabilirler. Der mi? ( Ahzab 37) Kullarına Merkep der mi?( Cuma 5) Allah sekiz çift hayvan yaratmışım söyler mi? (Enam 143) Yarattığı kullarına hayvan der mi?( Araf 179) Bir insanla konuşur mu? (şura 51) Kırk yanşa gelince Allah’a yönelin. Der mi?( Ahkaf 15 ) Dağlara taşlara koşan atlara yemin der mi? ( Adiyat 1 ) Şeytan haklı çıktı kulları mı yoldan çıkardı. Der mi? ( Sebe 20 ) Evlatlığının eşini sana helal, ama senin eşlerini ona haram kıldım. Der mi?(Ahzab 53 ) Bir ayete namaz, iki, başka bir ayete üç ve diğer bir ayete dört vakittir. Der mi?( Rum 17, İsra78, Hud 114) Dişe diş, göze göz, kulağa kulağı farz kıldık. Der mi? ( Made 45) Suçluların suçları kendilerinden sorulmaz. Der mi? (Kasas 78) Sekiz çift hayvan yarattım. Der mi?( Enam 143) Kullarına beddua eder m.? ( Lehep)
  ŞAMİL YÜCEL
  DÜŞÜNÜR VE ARAŞTIRMACI.Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.