TIKLA SORU SOR Kadir Mısıroğlu İletişim Bilgileri : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SORU SOR Kadir Mısıroğlu İletişim Bilgileri

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA SORU SOR Kadir Mısıroğlu İletişim Bilgileri

Kadir Mısıroğlu Türk tarih araştırmacılarının önde gelenlenlerindendir siz de Kadir Mısıroğluna ulaşmam lazım ama Kadir Mısıroglu iletişim bilgileri nedir mail adresi telefon numarası facebook twitter adresi nedir bilmiyorum diyorsanız bugün sizlere Kadir Mısıroğlu hakkında bilgiler verecegiz.

Kadir Mısıroğlu Doğum tarihi 24 Ocak 1933; Akçaabat, Trabzon, Türk tarih araştırmacısı, yazar, şair, avukat ve eski gazeteci. Osmanlılar İlim ve İrfan Vakfı’nın mütevelli heyetinin başkanı, Sebil Yayınevi’nin kurucusu ve sahibidir.

Kadir Mısıroğlu 24 Ocak 1933 tarihinde Trabzon’un Akçaabat ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Akçaabat’ta, lise öğrenimini Trabzon’da tamamlamasının ardından 1954 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Öğrenciliği süresince birçok yurt açıp çalıştırdı. Fakülte yıllarından itibaren hukukçuluktan çok tarihçiliğe ilgi duyarak Türkiye’nin yakın tarihi ile alakalı araştırmalar yapmaya başladı. Babası 1975 yılında, annesi 1991 sonlarında vefat etmiştir. Mısıroğlu, 1961 yılında Aynur Aydın ile evlendi. Sırasıyla Abdullah Sünusi, Fatıma Mehlika, Mehmet Salman isimli üç çocuğu oldu.

Adres:
SEBİL YAYINEVİ Tunusbağı cad. Nu: 16 (Doğancılar Parkı karşısı) Doğancılar, Üsküdar – İstanbul

Telefon: 0216 553 51 51 (Kitap Sipariş Hattı)

Facebook adresi:facebook.com/kadirmisiroglucom
Twitter adresi:twitter.com/kadirmisiroglu

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.