TIKLA ÜYE OL Galatasaray Üyelik Üye Olma Kulüp Üyeliği : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA ÜYE OL Galatasaray Üyelik Üye Olma Kulüp Üyeliği

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA ÜYE OL Galatasaray Üyelik Üye Olma Kulüp Üyeliği

Galatasaray Türkiye’de ve dünya’da bir çok ülkede tanınan en çok taraftarı olan bir futbol kulübüdür siz de Galatasaraya üye olmak istiyorum nasıl üye olunur üyelik için aranan şartlar nelerdir gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıda ki yazımızda anlattık.

Galatasaray Kulüp Üyeliği

Galatasaray Kulüp Üyeliği

 

Sicil Kurulu tarafından üyeliğe alınmanız önerilmiş olmalısınız ve Yönetim Kurulu da bu öneriyi kabul etmiş olmalı.

Kulübe üyelik 5 gruba ayrılıyor.

İlk grup olan A Grubu Galatasaray Lisesi’nde en az 2 yıl okumuş olanlardan oluşuyor.

B Grubu Kulüp Başkanı’nın önerisiyle üye olanlardan oluşuyor, ancak bunların sayısı her yıl için 15 ile sınırlandırılmış durumda.

C Grubu en az 5 (beş) yıl süre ile amatör veya profesyonel olarak Kulüp adına yarışmalara katılmış, spor yaşamını Kulüpte tamamlamış, bu hususu Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü veya ilgili federasyondan alınan yazılı belge ile kanıtlamış ve spor yaşamını tamamladıktan sonra 5 (beş) yıl içinde üyeliğe başvuran sporculardan oluşuyor.

D Grubu en az 5 yıldır üye olan kişilerin eş ve çocuklarından oluşurken E Grubu bütün bu gruplar dışında kalan kişilerden oluşuyor.

A ve C Grubu üyeliklerin kabulünde herhangi bir sayı sınırlandırması yapılmıyor, ancak D ve E Grubu için üye sayıları her yıl Yönetim Kurulu kararı ile belirleniyor.

Bahsedilen şartları taşıyorsanız ve üye olmak istiyorsanız 1 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında ön başvuruda bulunmanız gerekli. Ancak üyelik başvurusunun yılda bir kez yapıldığını ve bu tarihler dışındaki başvuruların kabul edilmediğini hatırlatalım. Başvuruda kişinin üye olabilmek için gerekli niteliklere sahip olup olmadığını belirlemek üzere hazırlanmış basılı başvuru beyannamesi, özgeçmiş, nüfus cüzdanı sureti, adli sicil kaydı, fotoğraf (6 adet) gibi kulüp tarafından istenen belgeleri de sağlayabilmelisiniz. Üyelik başvurusu beyannamesinde kişisel ve iletişim bilgilerinize ilişkin bilgiler ve kaydı açık en az 5 yıllık iki üye tarafından önerildiğinizi göstermek için iki üyenin sicil numaraları ve imzaları talep ediliyor. Formu doldurduktan sonra Kulübe iletilmesi için elden teslim gerekiyor, faks ya da posta yollu müracaatlar kabul edilmiyor. Formun çıktısının tek sayfa ve renkli olması da yine Kulüp tarafından istenen önemli bir husus.

Başvuruların değerlendirilmesinin ve üyeliklerin kesinleşmesinin ardından ilgililere otuz gün içinde giriş ve yıllık aidatlarını yatırmaları gerektiği hususunu bildiren bir mektup gönderiliyor. Üyelik aidatları da daha önce bahsettiğimiz üyelik kategorilerine göre değişiyor, kulübün sitesinden takip edebilirsiniz. Üyelik aidatlarını yatırdığınız takdirde üyeliğiniz kesinleşiyor, artık kulüp üyesi olmuş bulunuyorsunuz.

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ ÜYE PROFİLİ (06 Mayıs 2015 )

1.GENEL ÜYE SAYISI: 16834

2.AKTİF ÜYE SAYISI: 8982

3.KAYDI DONDURULMUŞ ÜYE SAYISI: 2908

4.VEFAT EDEN ÜYE SAYISI: 4637

5.İSTİFA EDEN ÜYE SAYISI: 119

6.İHRAÇ EDİLEN ÜYE SAYIS: 19

7.BOŞ ÜYE NUMARASI: 169

DİVAN ÜYELERİ BİLGİ DÖKÜMÜ

1.DİVAN ÜYE SAYISI: 3110

2.AKTİF DİVAN ÜYE SAYISI: 2035

3.KAYDI DONDURULMUŞ DİVAN ÜYE SAYISI: 205

4.VEFAT EDEN DİVAN ÜYE SAYISI: 865

5.İSTİFA EDEN DİVAN ÜYE SAYISI: 5

 

Galatasaray Spor Kulübü üyelik formu için tıklayınız

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.