4,5G 4.5 G Uyumlu Sim Kart Nasıl ve Nereden Alınır Türkcell Avea Vodafone : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

4,5G 4.5 G Uyumlu Sim Kart Nasıl ve Nereden Alınır Türkcell Avea Vodafone

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

4,5G 4.5 G Uyumlu Sim Kart Nasıl ve Nereden Alınır Türkcell Avea Vodafone

Bilindigi üzere 4,5 G hayatımıza girmek üzere daha önce 4.5 G uyumlu telefonların listesini yayınlamıştık 4,5G Destekleyen Telefonlar Ama sadece 45g uyumlu telefon sahibi olmanız 4,5g yi kullanmanıza tek başına yetmiyor bunun için yapmanız gereken

4.5g uyumlu bir de sim kart almanız gerekmekte peki 45 g uyumlu simkart nasıl alınır 45g uyumlu simkart Türkcell Avea Vodafone.

Eğer Turkcell abonesi iseniz mobil cihazınızdan turkcell.com.tr/tr/4-5g sayfasına giderek, Turkcell şifresinizi yazıp giriş yaptığınızda telefon/tabletinizin ve SIM kartınızın 4.5G’ye uyumlu olup olmadığını hızlıca öğrenebilirsiniz. Eğer SIM kartınız uyumlu değilse yanında “Kırmızı !” işareti çıkacaktır. Bu noktada aynı sayfadan 4.5G uyumlu SIM kart siparişi verebilir veya doğrudan Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek yeni SIM kartınızı alabilirsiniz.

Vodafone / Avea abonesi iseniz operatörler tarafından hazırlanan aşağıdaki listeden 4.5G uyumlu telefonlar listesinden kontrol edebilirsiniz. SIM kart konusunda Vodafone’un 3G yazan (64KB, 128KB, 512KB) SIM kartlarının 4.5G uyumlu olduğunu, Avea’nın 4.5G uyumlu SIM kartlarını Avea bayileri ve Türk Telekom grup mağazalarında sunduğunu belirtelim.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "4,5G 4.5 G Uyumlu Sim Kart Nasıl ve Nereden Alınır Türkcell Avea Vodafone"

  1. Yeter demişki

    4,5 goruntulu konusma istiyorumYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.