Android Kilit Ekranı Bildirimleri Kapatma Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Android Kilit Ekranı Bildirimleri Kapatma Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Android Kilit Ekranı Bildirimleri Kapatma Nasıl Yapılır

Dünyada milyonlarca android cep telefonu kullanıcısı bulunmakta bu kullanıcılardan gelen sorular dogrultusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz bugün kü konumuz android kilit ekranı bildirimlerini kapatma durdurma nasıl yapılır ile ilgili bir yazı hazırladık siz de yazımızı okuyarak bildirimleri kapatabilirsiniz.

Android Kilit Kısmındaki Bildirimleri Engelleme

Ayarlar > Ses ve Bildirim kısmına giriniz. Burada yer alan Cihaz kilitliyken kısmında “Bildirimleri hiç gösterme” kısmına dokununuz. Bu işlemden sonra artık Android cihazınızın ekran kilit bölümünde Bildirimler yer almayacaktır.

Yok ben Tüm bildirimleri kapatmak istemiyorum, sadece bir kaç tane uygulama var onların bildirim göstermesini engellemek istiyorum diyorsanız onunda bir çözüm yolu bulunmakta.  Ayarlar > Ses ve Bildirim kısmına giriniz. Burada yer alan Uygulama Bildirimleri kısmına giriş yapınız. Burada cep telefonunuzda bildirim gösteren uygulamalar yer almakta. Uygulamaların üzerine dokunarak Engelle butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Öncelik kısmını aktif yaparsanız o uygulamaya ait olan bildirimler, bildirimler kısmında hep en üstte durur.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.