Android Telefonda Gmail ve Google Hesabı Nasıl Silinir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Android Telefonda Gmail ve Google Hesabı Nasıl Silinir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Android Telefonda Gmail ve Google Hesabı Nasıl Silinir

Android kullanıcıları telefonlarını değiştirdiginde ya da başkasının telefonunu satın aldıgında kendi kullanmakta oldukları gmail google hesabını eklemek isterler bunu yapmak için önce eski google gmail hesabını silmeniz gerekmekte peki eski hesap nasıl silinir bununla ilgili bilgileri aşağıdaki yazımızda paylaştık.

YÖNTEM 1

AYARLAR-HESAPLAR-GOOGLE-HESABI SEÇİN ve HESABI KALDIRIN

Telefon ayarlarını açıyoruz. Hesaplar kısmından google a tıklıyoruz ve silmek istediğimiz hesabı seçiyoruz ve sağ altta bulunan hesabı kaldıra basarak işlemi tamamlıyoruz.

YÖNTEM 2

Öncelikle telefonumuzun menüsünden gmail uygulamasını açıyoruz.Daha sonra home tuşunun solunda bulunan tuşa( en azından galaxy s3 de bu şekilde) basarak ayarlara tıklıyoruz. Silmek istediğimiz gmail hesabına tıklıyoruz.Veri kullanımı altında bulunan Gmail’i senkronize et kutucuğunun onayı varsa kaldırıyoruz.Geri tuşu ile geri geliyoruz ve tekrar silmek istediğimiz hesabın üzerine tıklıyoruz. Gmail’i senkronize et YAZISININ üstüne tıklıyoruz,silmek istediğimiz hesabın üzerine tıklıyoruz ve SAĞ ÜST KÖŞEDE bulunan hesabı kaldıra tıklıyoruz.

Videolu anlatım
https://www.youtube.com/watch?v=fLLwoZhqFVg

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.