Askercell Nasıl Alınır Askercell İle İlgili Tüm Bilgiler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Askercell Nasıl Alınır Askercell İle İlgili Tüm Bilgiler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Askercell Nasıl Alınır Askercell İle İlgili Tüm Bilgiler

Bilindiği üzere Türk silahlı kuvvetleri askerlerin aileleri ve yakınları ile görüşebilmesi için askercell adında yeni bir mobil uygulama başlattı peki buna göre askercell nasıl alınır kimler alabilir nasıl görüşülür kaç dakika görüşme süresi vardır kaç kişi ile görüşülebilir gibi soruların cevapları aşağıda ki yazımız da tüm detayları ile yazılmıştır.

Askercell

Askercell Hattı Nasıl Alınır ?

Askercell hattı ayrı olarak satılmamaktadır. Mevcut hattınız varsa onu Askercell’e geçiriyorsunuz. Hattınız yoksa yeni bir hat alarak onu geçirmeniz gerekmektedir.

Yetkili Turkcell bayisine gidip, ”hattımı askercell’e taşımak istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Numaranıza gönderecekleri SMS’i evet yazıp cevapladığınız taktirde hattınız Askercell’e geçiş yapacaktır.

Askercell Hangi Saatlerde Kullanılıyor ?

Askercell hafta içi her gün 08:00 – 18:00 arasında kullanıma kapatılmaktadır. Yani sabah 8 den önce, akşam 6 dan sonra görüşme yapabiliyorsunuz.

Turkcell Askercell Paketleri

Askercell’de 400 dakika konuşma 15 TL, 1000 SMS ise 5 TL olarak fiyatlandırılmış. İkisini bir arada almak isterseniz 400 DK + 1000 SMS, 20 TL olarak ücretlendiriliyor.

Askercell 400 DK için ”ASKER 400DK” yazıp 2222‘ye kısa mesaj gönderin.
Askercell 1000 SMS için ”ASKER 1000SMS” yazıp 2222‘ye kısa mesaj gönderin.
Askercell 400 DK + 1000 SMS için ”ASKER IKILI” yazıp 2222‘ye kısa mesaj gönderin.

Turkcell Askercell Kalan Dakika ve SMS öğrenme

Askercell paketlerinde kalan dakika ve sms miktarını öğrenmek için ”KALAN” yazıp 2222‘ye göndermeniz yeterlidir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.