Avea Zahmetsiz Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Numarası : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Avea Zahmetsiz Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Numarası

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Avea Zahmetsiz Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Numarası

Bilindiği üzere herhangi bir işletmenin müşteri hizmetlerine bağlanmak epey zordur o tuşa basın şu tuşa basın bir sürü tuşa bastırırlar biz de sizler için avea müşteri hizmetine en hızlı nasıl bağlanılır bunun hakkında bilgilendirme yapmak istedik siz de müşteri hizmetlerine bağlanmakta zorluk çekikiyorsanız ilgili yazımızı okumalısınız.

Avea müşteri temsilcisi numarası: 444 1 500’dür. BUradan sırasıyla 1 – 3 ve 0 tuşlarına bastığınızda müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

veya

Avea müşteri temsilcisi numarası: 444 1 500 ya da (0212) 444 1500’dür. Buradan sırasıyla 1 – 2 ve 0 tuşlarına bastığınızda müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

” 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturalı müşterilerimiz için 45 Kuruş, Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir. “

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.