Bosch Beyaz Eşya Elektronik Hırdavat Şikayet Hattı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Bosch Beyaz Eşya Elektronik Hırdavat Şikayet Hattı

Sponsorlu Baglantılar

Bosch Beyaz Eşya Elektronik Hırdavat Şikayet Hattı

Bosch beyaz eşya hırdavat ve elektronik konusunda uzmanlamış uzun yıllardır bu hizmet sektöründe adından söz ettirmiştir.

Almış oldugnuz herhangi bir Bosch ürünü ile ilgili bir şikayetiniz var ise Bosch nereye ve nasıl şikayet edilir bilmiyorsanız yapmanız gerekenleri sizler için aşağıda ki yazımızda paylaştık.

Soru, talep ve önerilerinizi paylaşmak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Hafta içi her gün 06:00 – 22:00 saatleri arasında Çağrı Merkezi’mize ulaşabilirsiniz. Hizmet saatleri dışında ise sesli mesaj servisimizden yararlanabilirsiniz.

Telefon 444 80 10

Mesajınızı aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bay
Bayan
Şirket
Ad
Soyad *
Şirket ismi
E-Posta *
Mesajınız *
Gizlilik *
Bizimle paylaştığınız bilgiler tarafımızca saklanılacak olup, sadece talebiniz doğrultusunda size yardımcı olmak için kullanılacaktır. Vermiş olduğunuz bilgiler Bosch Grubu şirketleri dışındaki üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Bu kutuyu işaretleyerek kullanım koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz.
Lütfen bana bir kopyasını gönderin
* Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur

Faaliyetlerimizi sosyal ağlarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Siz de büyüyen Bosch topluluğuna katılabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Bosch Türkiye Facebook hesabı
  • Bosch Türkiye Twitter hesabı
  • Bosch Türkiye YouTube hesabı
  • Bosch Türkiye LinkedIn hesabı

Bize Mektup/Faks Gönderin

Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Aydınevler Mahallesi
İnönü Caddesi No:20
Küçükyalı Ofispark A Blok 34854
Maltepe-İstanbul

Faks +90 (216) 388 24 00

       

Sponsorlu Bağlantılar

<- Önceki Yazımız Sonraki Yazımız->

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.