Cep Telefonu Gamepad Olarak Kullanmak Program Apk : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Cep Telefonu Gamepad Olarak Kullanmak Program Apk

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cep Telefonu Gamepad Olarak Kullanmak Program Apk

Teknoloji artık gittikçe ilerliyor şimdi de cep telefonunu gamepad yani oyun kolu gibi kullanma uygulaması yapmışlar biz de sizler için android telefonu gamepad olarak nasıl kullanılır bunun hakkında bilgi vermek istedik siz de bundan sonra cep telefonu uzaktan gamepad gibi kullanabileceksiniz.

Android işletim sistemli bir telefonunuz mevcut ise Mobile Gamepad adlı uygulama ile bilgisayarınızdaki oyunları telefon üzerinden Gamepad kol olarak oynayabileceksiniz.Uygulama klavye kullanmak istemeyenler içinde bir çözüm üretiyor.Yapmanız gereken telefonunuza Mobile Gamepad uygulamasını kurup ardından server programını bilgisayarınıza yüklemektir.Aradaki bağlantıyı sağladığınızda işlem tamamlanmış olacak.

Mobile Gamepad uygulamasını Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayın.Uygulamayı telefona kurduktan sonra Windows server dosyasını da buradan indirip kurulumu tamamlayın.Aradaki bağlantıyı kurmak için telefonun bilgisayarınızda aynı kablosuz modem ağına bağlı olması gerekiyor.

 

Yukarıdaki ekran karşınıza gelince program arayüzünde hangi ip adresini yazacağınızı öğreneceksiniz.

Program arayüzünde “Settings” sekmesinde ki “Connection” kısmında yazan İp adresini telefondaki ekrana girip “Connect” tuşuna basmanız yeterlidir.Bağlantıyı sağlayacaksınız ve aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecek.
Mobile Gamepad - BETA (4)
Görüldügü üzere gamepad bu şekilde kuruluyor sizin de belirtmek istediginiz birşey var ise bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.
       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.