Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Uygulaması Samsung : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Uygulaması Samsung

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Uygulaması Samsung

Android cep telefonlarına televizyon uzaktan kumandası özelliği katabilirsiniz peki android uzaktan kumanda ile televizyon nasıl kumanda edilir hangi uygulamayı indirmek ve kurmak gerekiyor bilmiyorsanız sizlere aşağıdaki yazımızda nasıl yapacagınızı açıklamaları ile anlattık siz de cep telefonunuzdan tv nizi kumanda edebileceksiniz.

Öncelikle BURAYA tıklayarak Peel Smart Remote adlı uygulamayı Android telefonunuza yüklemeniz gerekmekte. Uygulamayı yükledikten sonra Start butonu ile uygulamayı başlatın. Uygulama içerisinde açılan pencereden ülke seçimi gelecektir. Other countries seçeneğini seçtikten sonra Televizyon seçme kısmına gelecektir.

Bu kısımda Smart TV’nizin internete bağlı olduğundan emin olunuz. Televizyonunuzu kapatınız ve ardından Peel Smart Remote uygulamasında cihazınızın ismi çıkacaktır. Televizyonunuzu seçtikten sonra kırmızı renkte ki açma butonuna dokununuz. Televizyonun açılıp açılmadığına dair telefon ekranınızda bir soru gelecektir. Eğer açıldı ise evet, açılmadı ise Hayır seçeneğini seçiniz. Bundan sonra uygulama açılacak ve telefonunuz üzerinden cihazınızı yönetebileceksiniz. Uygulama kurulumu yaparken bir kaç soru yöneltmekte bunları düzgün ve doğru bir şekilde seçmeye özen gösteriniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.