ÇÖZÜLMÜŞTÜR Google Play DF-BPA-09 Hatası ve Çözümü : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

ÇÖZÜLMÜŞTÜR Google Play DF-BPA-09 Hatası ve Çözümü

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ÇÖZÜLMÜŞTÜR Google Play DF-BPA-09 Hatası ve Çözümü

Google Playstore hatalarından biri ile yine karşınızdayız siz de DF-BPA-09 hatasına maruz kaldıysanız yapmanız gerekenleri sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık DF-BPA-09 hatası nedir DF-BPA-09 neden olur DF-BPA-09 nasıl düzeltilir DF-BPA-09 için yapılması gerekenler nelerdir?

Google Play DF-BPA-09 Hatası Nedir

Bu hata kullanıcıların yaptıkları bir şeyden kaynaklanmıyor ve tamamen uygulamanın kendi hataları arasında. Dolayısıyla yapılabilecek şeyler biraz daha sınırlı.

Google Play DF-BPA-09 Hatası Nasıl Çözülür

Bu hatanın çözümü için ilk olarak mobil cihazınızın Ayarlar bölümünden Uygulamalar menüsünü bulmalı ve bu menüye geldikten sonra ekranı sağa kaydırarak Tümü seçeneğini bulmalısınız. Tümü kısmında karşınıza Google Play Hizmetler Çerçevesi adlı bir uygulama çıkacaktır. Uygulamaya tıkladıktan sonra Verileri Temizle butonunu kullanmanızın sorunu çözmesi gerekli.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.