ÇÖZÜMÜ BURADA Google Playstore 495 Hata Kodu Nasıl Düzeltilir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

ÇÖZÜMÜ BURADA Google Playstore 495 Hata Kodu Nasıl Düzeltilir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ÇÖZÜMÜ BURADA Google Playstore 495 Hata Kodu Nasıl Düzeltilir

GooglePlay hataların da bugün 495 kodlu hata ile karşınızdayız siz de android telefonunuz da 495 hatası ile karşılaştıysanız neler yapmanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olmak için bu yazımızı hazırladık 495 hata kodu neden olur nasıl çözülür haydi hep beraber ögrenelim.

Google Play 495 Hatası ve Çözümü

Google Play 495 Hatası Nedir

Bu hata genellikle uygulamaları güncelleme esnasında karşımıza çıkar ve neredeyse tüm uygulamaların güncel sürümlerini yüklemeye engel olur.

Google Play 495 Hatası Çözümü

Bu sorunun üstesinden gelebilmek için hem Google Play Store hem de Google Hizmetleri Çerçevesi adlı iki sistem uygulamasının verilerini temizlememiz gerekiyor. Ayarlar kısmındaki Uygulamalar menüsünü buluyoruz ve iki uygulamaya girerek Verileri Temizle butonlarına basıyoruz.

İşlemleri tamamladıktan sonra cihazınızdaki Google hesabını kaldırmalı ve bir daha eklemelisiniz. Bunun için Ayarlar bölümünden Hesaplar kısmına geliyor ve oradan da Google seçeneğine giriş yapıyoruz. Kullandığınız Google hesabını buradan kaldırabilir ve ardından yeniden ekleyebilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.