En Hızlı Güvenilir Android Format Atma Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

En Hızlı Güvenilir Android Format Atma Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

En Hızlı Güvenilir Android Format Atma Nasıl Yapılır

Cep telefonları akıllandıkça sorunları bitmek bilmiyor siz de bu sorunlardan muzdaripseniz sizin için aşağıda ki yazımız da android telefona nasıl format atılır android resetleme nasıl yapılır hakkında detaylı bir yazı hazırladık android cihazlara format atmak aslında çok basit birşeydir bunun için yapmanız gerekenleri anlattık.

Format atmadan önce mutlaka yedek almayı unutmayın.

Telefonunuzu bilgisayara bağlayarak tüm dosyaları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Telefon rehberini sim kartınıza taşıyarak rehber yedeğini de alabilirsiniz.

Menü–> Ayarlar –> Gizlilik –> Fabrika ayarlarını Sıfırla bölümünden telefonunuzu ilk günkü haline getirebilirsiniz.

Telefonunuzun arama bölümüne gelip *2767*3855# tuşlayarak arama yaptığınızda telefonunuza format atabilirsiniz.

Bir başka yöntem ise telefonunuzda fazla model denemesi yaptınız bunun sonucunda telefonunuz sizden e-mail şifre istiyor. İnternet olmadığı için giriş yapamadınız veya e-mail ve şifrenizi unuttunuz.

O zaman da telefonunuzu kapalı konumuna getirip sonrasında açma / kapama ( power ) tuşuna basıyoruz aynı zamanda ses açma tuşuna basıyoruz. Telefon açılana kadar basılı tutuyoruz tuşları. Telefonunuz açıldığında karşınıza çıkan ekranda wipe data/ seçeneğinden /factory reset seçilir ve reboot now ile format atarak telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.