İnstagram Otomatik Oynatılan Video Kapatma Özelliği Nerede? : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İnstagram Otomatik Oynatılan Video Kapatma Özelliği Nerede?

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İnstagram Otomatik Oynatılan Video Kapatma Özelliği Nerede?

İnstagram mobil yaşantımız da büyük bir yer kaplayan sosyal paylaşım uygulamasıdır ama ne yazık ki Türkiye şartlarında kota mevzusu oldugundan otomatik oynayan videolar can sıkabiliyor peki instagram otomatik video oynatma nasıl kapatılır biliyormusunuz? bilmiyorsanız nasıl kapatacıgınızı aşağıdaki yazımızda paylaştık.

İnstagramda Otomatik Video Oynatma Kapatma: İlk olarak İnstagram’ı açın; sonra da alt barda yer alan Profil butonuna tıklayın. Sağ üst köşede yer alan Ayarlar butonuna tıklayın.

Ve burada yer alan Hücresel Veri Kullanımı’na gidin. Buradan, Daha Az Veri Kullan’ı seçmeniz halinde, artık siz mobil veri kullanırken, İnstagram otomatik video oynatma açılmayacak Dolayısı ile, gereksiz internet kullanımı; ve kabarık faturalardan kurtulabilirsiniz…

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.