KESİN ÇÖZÜM Android Arka Planda Çalışan Uygulamarı Kapatma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

KESİN ÇÖZÜM Android Arka Planda Çalışan Uygulamarı Kapatma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

KESİN ÇÖZÜM Android Arka Planda Çalışan Uygulamarı Kapatma

Evet arkadaşlar bugün sizlere müthiş yetenekli birandroid uygulamasından bahsedecegim bildiginiz üzere android telefonlarda her açılan uygulama arka planda kapatsanız dahi çalışmaya ve bu sayede hem kotanızdan hem de telefonunuzun belleginden feragat etmenizi saglıyor.

Peki arka planda çalışmaya devam eden uygulamaları nasıl kapatırız bunun için yapmanız gereken çok basit.

Uygulamamızın adı ”SHUTAPP” adından da anlaşılacagı üzere uygulama kapama peki bu apk ne işe yarıyor kısaca bahsedelim.

Android yüklü telefonunuz da bir uygulama açtınız daha sonra işiniz bitti kapattınız siz farkında olmadan o arka planda çalışmaya devam ediyor evet işte buuygulama o arka planda çalışmaya devam eden uygulamaları kapatmanıza yarıyor mutlaka kullanmanız gereken bir uygulama şahsen kendim de kulanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.

Telefonunuzun Şarjının Çok Daha Uzun Süre Gitmesini Sağlayın
ShutApp uygulaması, sık sık Android mobil cihazlarının şarj ömründen şikayetçi olan kullanıcıların deneyebilecekleri alternatif uygulama sonlandırma araçları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem kolayca kullanılabilen bir arayüze sahip olan hem de reklam barındırmayan uygulama, böylece telefonunuzun şarjının oldukça uzun süreler gitmesini sağlayabiliyor.

Uygulama telefonunuzun elektrik kullanımını düşürmek için cihazın arkaplanında çalışan tüm uygulamaları sonlandırıyor ve sonlandırdığı uygulamaların yeniden kendi kendilerine açılmalarına engel oluyor. Dolayısıyla diğer uygulamaların aksine her defasında yeniden girerek uygulamaların açılıp açılmadıklarını kontrol etmenize gerek kalmıyor.

Root gerektirmeyen ve rootsuz cihazlarda bile arkaplan uygulamalarına erişim sağlayabilen uygulama, böylece kullanıcıların cihazlarının garantisinin bozulmasına da engel oluyor. Dilerseniz manuel olarak sonlandırma işlemleri de yapabilmeniz sayesinde isteyen kullanıcılar kontrolü kendi ellerine de alabiliyorlar.

Arkaplan hizmetlerinin otomatik sonlandırılması sadece batarya ömrü değil, aynı zamanda 3G kullanımı açısından da oldukça etkili. Zira arkaplandaki bu uygulamaların harcadıkları veriler maalesef sınırlı 3G bağlantısından kota götürebiliyor.

Kapanmasını istemediğiniz uygulamalara verebileceğiniz istisna izinler sayesinde bildirimler gibi istenen şeylerden mahrum kalmanıza da engel olan ShutApp uygulaması, mobil cihazını daha sıkı bir şekilde kontrol etmek isteyenlerin hoşuna gidecektir.

ShutApp – Real Battery Saver

 

Uygulamayı aşagıda ki linkten indirebilirsiniz.

BURAYA TIKLAYIN İNDİRİN

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.