Mükemmel Yöntem Tek Cihazdan Farklı Hesaplara Bağlanıp Oynamak Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Mükemmel Yöntem Tek Cihazdan Farklı Hesaplara Bağlanıp Oynamak Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mükemmel Yöntem Tek Cihazdan Farklı Hesaplara Bağlanıp Oynamak Nasıl Yapılır

Clash of Clans oyunu bilindigi üzere en çok sevilen oyunlar arasında yer alıyor lakin Clash of Clans oyununu farklı cihazlardan da oynamak isteyenler oluyor biz de sizler için 1 cihaz ile farklı hesaplara baglanıp nasıl oynanırhakkında bilgilendirme yapmak istedik hadi nasıl yapılıyormuş ögrenelim.

oynadığınız cihazda oyunu silip tekrar yükleyip farklı hesaba bağlanabilirsiniz tabi ki iki hesabınız varsa sürekli bunu uygulamak işkenceden öte olmayacaktır. Bunun için oyunu cihazdan silmiş gibi yapacağız  şimdi yanlış anlayıp oyunu tamamen cihazdan silmeyin oyun verilerini sileceğiz ve oyunu telefona yeni yüklemiş gibi olacak bunun için uygulama yöneticisine girip clash of clans oyununu bulup seçiyoruz ve karşımıza gelen ekranda verileri sil butonu yer alacaktır bu seçeneği seçtiğimiz taktirde cihazınızda yer alan clash of clans verileri temizlenmiş olup cihaza yeni yüklemiş gibi olacaktır artık oyunu açıp girdiğimiz zaman sol üst köşede giriş yap butonu yer alacaktır bu seçeneğe tıkladığınız zaman giriş panelinde hesap ekle seçeneğini tıkladığınız zaman yeni hesapla artık oyununuzu oynayabilirsiniz.

Görseller;

Görüldügü üzere tek cihaz ile farklı hesaba girip oynamak bu şekilde oluyor yorumda bulunmak isterseniz aşagıda ki yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Alıntı:ekremoner.com

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.