MX Player Bu Ses Biçimi AC3 Desteklenmiyor Hatası Çözümü Nedir? : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

MX Player Bu Ses Biçimi AC3 Desteklenmiyor Hatası Çözümü Nedir?

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

MX Player Bu Ses Biçimi AC3 Desteklenmiyor Hatası Çözümü Nedir?

Akıllı cep telefonları üzerinde en çok kullanılan media player olan MXPlayer ac3 desteği için yapılması gerekenleri sizler için araştırıp sizlere sunduk siz de mx player ac 36 desğteği ile ilgili yapmanız gerekenleri merak ediyorsanız aşağıda ki yazımızda MX Player’a AC3 Desteği Nasıl Eklenir? adlı yazımızı okumalısınız.

MX Player’a AC3 Codec Desteği Ekleme

Bu işlem için öncelikle aşağıda ki adresten cihazınıza uygun codec dosyasını indirmeniz gerekiyor. Hangi dosyayı indirmeniz gerektiğini bilmiyorsanız AIO Pack olan dosyayı indirin. Bu codec dosyasında, adı üzerinde All in One yani hepsi birarada bulunuyor. Bu yüzden dosyanın boyutu diğerlerine göre daha büyük.

AIO Pack‘i telefonunuza indirdikten sonra MX Player’ı açtığınızda codec dosyasını algılayacak ve sizden bunu onaylamanızı isteyecek.

Ayrıca indirdiğiniz codec dosyasının telefondaki konumunu görmek için Ayarlar‘a girdikten sonra Kod Çözücü kısmına girin ve en alt kısma bakın. Özel çözücü yazan yerde görünmesi gerekiyor. Eğer ki MX Player otomatik olarak size codec dosyası ile ilgili pencere açmazsa Özel çözücü kısmından dosyanızı seçebilirsiniz.

İndirmek için BURAYA TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "MX Player Bu Ses Biçimi AC3 Desteklenmiyor Hatası Çözümü Nedir?"

  1. Fatih deniz demişki

    Emeği geçenlere cok teşekkür ediyorum allah razı olsun tuttugunuz altın olsun allah ne muradiniz varsa versin inşallah.
    Cok isime yaradı valla su an cok mutluyum
    Neyse ben filimi izlemeye başlayaym ?Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.