TAM ÇÖZÜM BURADA Google Play 194 Hatası ve Çözümü : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TAM ÇÖZÜM BURADA Google Play 194 Hatası ve Çözümü

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TAM ÇÖZÜM BURADA Google Play 194 Hatası ve Çözümü

Android telefon kullanıyorsunuz google playstore den indirme yapmak istediginiz de karşınıza şu hata kodu çıkıyor 194 peki 194 hatası ile ilgili yapılacaklar nelerdir biliyormusunuz bilmiyorsanız yapmanız gerekenleri sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık sizin de başınıza 194 hatası gelirse ilgili yazımızı okuyarak sorunu çözebilirsiniz.

Google Play 194 Hatası Nedir

Bu hata Google Play Store üzerinden bir oyun ya da uygulama indirmeye çalıştığınızda karşınıza çıkacaktır.
Google Play 194 Hatası Nasıl Çözülür

Hatanın çözümü için biraz zahmetli bir yol izlemek gerekiyor çünkü iki adet farklı uygulamayı sıfırlayacağız.

İlk adımımızda cihazımızın Ayarlar menüsünün altındaki Uygulamalar kısmını buluyor ve burayı en sağa kaydırarak Tümü seçeneğine ulaşıyoruz.

Google Play Store uygulamasını bulduğumuzda üzerine tıklıyor ve daha sonra Zorla Durdur butonunu kullanıyoruz. Bu işlemin ardından da Verileri Temizle butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

İlk işlemi tamamladıktan sonra yine aynı uygulamalar menüsünde Google Play Hizmetleri uygulamasına giriyor ve aynı işlemi onun üzerinde de gerçekleştiriyoruz.

Eğer bu adımlar sorununuzu çözmediyse en son Google Play sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmalısınız çünkü son sürümlerde bu sorun ortadan kaldırıldı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.