TIKLA İNDİR ÖSYM Android Mobil Uygulama Sınav Sonuçları : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA İNDİR ÖSYM Android Mobil Uygulama Sınav Sonuçları

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA İNDİR ÖSYM Android Mobil Uygulama Sınav Sonuçları

ÖSYM kendisini teknolojiye uydurarak mobil uygulama geliştirdi ösym android için apk sizler için aşagıda ki yazımız da verilmiştir siz de ösym mobil programı arıyorsanız ilgili yazımızın sonunda ösym google play store da yerini aldı siz de yazının sonunda paylaştıgımız linkten indirebilirsiniz.

İlkokul sınav sonuçları, ortaokul sınav sonuçları, lise sınav sonuçları, üniversite sınav sonuçları, KPSS sınav sonuçları gibi ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından düzenlenen sınavların sonuçlarını bundan böyle Android uygulaması ile öğrenebileceksiniz.

Şimdiye kadar öğrenciler web üzerinden ÖSYM sistemine giriş yapıp sınav sonuçlarını öğrenebiliyorlardı. Ancak bundan böyle hem Android hemde iOS cihazları ile ÖSYM sistemine giriş yaparak sınav sonuçlarını öğrenebilecekler.

Şuan için sadece sınav sonuçları uygulama üzerinden veriliyor, ancak ilerleyen zamanlarda duyuru ve diğer ÖSYM ile ilgili haberlerin de uygulama üzerinden öğrencilere duyurulmasını bekleniyor.

 

Android için uygulamayı indir:

ÖSYM Mobil indir

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.