TIKLA ÖĞREN Turkcell PUK Kodu Sorgulama Ögrenme Bulma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA ÖĞREN Turkcell PUK Kodu Sorgulama Ögrenme Bulma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA ÖĞREN Turkcell PUK Kodu Sorgulama Ögrenme Bulma

Türkcell hattına sahipsiniz ama bir şekil de Türkcell hattınızı fazla hatalı denemeden dolayı PUK kodu hatası vermeye başladı peki Turkcell puk kodu nasıl ögrenilir puk kodunu sorgulama nasıl yapılır Puk kodu nerededir gibi bilgileri sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Puk kodunu nasıl öğrenebilirim:

Yöntem1:
Her hangi bir telefon hattından 444 0 532 Tukcell müşteri hizmetlerini arayınız. Sizi karşılayacak olan müşteri hizmetleri görevlisinden puk kodunuzu öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilsici hattın size ait olduğunu tespit etmek için özel bilgilerinizi soracaktır.

Yöntem2:
Turkcell hattı aldığınızda size verilen kartta (sim kartı içinden çıkarttığız kartvizit şeklindeki kart) Puk 1 ve Puk 2 kodları yazmaktadır. Bunları kullanarak sim kartınızın kilidini açabilirsiniz.

Yöntem 3:
İnternetten, Turkcell’in sayfasına açarak , Online İşlem Merkezi menüsünden Puk kodunuzu öğrenebilirsiniz.. Puk kodunu öğrenmek için Puk kodu öğrenme menüsüne girebilirsiniz. Web sayfasından işlem yapabilmeniz için Süper Şifre’nizi daha önce almış olmanız gerekmektedir.

Hattınız kapalıyken süper şifrenizi alamazsınız. Süper şifreyi almak için SIFRE yazıp 2222‘ye göndermeniz gerekiyor. Pin kodunuz bloke olduysa ve Süper Şifreniz yok ise müşteri hizmetlerini arayarak puk kodunu öğrenebilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.