TIKLA SORGULA Türk Telekom Sorgulama İşlemleri : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SORGULA Türk Telekom Sorgulama İşlemleri

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA SORGULA Türk Telekom Sorgulama İşlemleri

Türk Telekom hattına sahipsiniz ama kotanızın ne kadar kaldıgını merak ediyorsunuz bilmiyorsunuz peki Türk Telekom Kota Sorgulaması Nasıl Yapılır ögrenmek istiyormusunuz?

Sizler için aşağıdaki yazımızda Türk Telekom Kalan İnternet Dakika ve SMS bilgisi nasıl ögrenilir ayrıntılı bir şekilde açıkladık siz de ilgili yazımızı okuyarak ne kadar kaldıgını ögrenebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet Kota Sorgulama

Türk Telekom’ da kota sorgulama işlemi için yapmanız gereken ilk işlem Türk Telekom’un internet sitesine girmektir. Siteye girdikten sonra çıkan sayfanın sol üstünde size bireysel kullanıcı mı yoksa kurumsal kullanıcı mı olduğunuz sorulur. Bilgisayarınızın faresini üzerinde bireysel yazan kutucuğun üzerinde tıklamadan tutarsanız aşağıya doğru yan yana seçenekler çıktığını göreceksiniz. Bu seçeneklerden “ Evde İnternet” yazan seçeneğe tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacak. Açılan bu sayfanın sağ tarafında alt alta birçok seçenek var, bu seçeneklerde üzerinde “Kota Sorgulama” yazanı seçerseniz size kullanıcı adı ve şifre sorulur. Kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra artık kota bilgilerinizi görebilirsiniz.

Türk Telekom Cepte İnternet Kota Sorgulama

Kullanmış olduğunuz cep telefonunuz da kalan internet kullanımını öğrenmek istiyorsanız yine 2016 yılında Google Play’de en çok indirilme sayısına sahip olan uygulamalardan olan Online İşlemler uygulaması sayesinde sizlerde 2016 yılında hattınıza tanımlı olan internet paketinin kalan limitlerini sorgulayabilirsiniz. Online İşlemler uygulaması sizlere daha detaylı bilgiler sunmaktadır, 2016 yılında Online işlemler uygulamasında yapmış olduğunuz işlemler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Yine (turktelekom.com.tr) adresinden mobil kısımdan giriş yaparak hızlı bir şekilde kalan işlem sorgulamalarını yapabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.