Tinder Kayıt Olma Tinder Nedir İndir Nasıl Üye Olunur Kullanımı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tinder Kayıt Olma Tinder Nedir İndir Nasıl Üye Olunur Kullanımı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tinder Kayıt Olma Tinder Nedir Nasıl Üye Olunur Kullanımı

Tinder nedir?

Karı kız bulmanızı saglayan aplikasyondur :) aşagıda verecegimiz video da aynen böyle söyleniyor bizler videonun yalancısıyız :)

Tinder günümüz modern teknoloji toplumunda, oturdugumuz yerden sevgili yapmamızı saglayan, bir akıllı telefon uygulamasıdır. Yapacagınız tek şey begendiklerinizi saga begenmediklerinizi sola uçurmak.

İlk önce bir profil oluşturuyorsunuz ve insanları begenmeye başlıyorsunuz. begendiklerinizin arasında karşı tarafta sizi begenirse bu iş tamamdır yani eşleşme olmuş oluyor.

 

Tinder nedir

Tinder

Tinder Nedir? hiç bu kadar iyi anlatılmamıştı…

Senin beğendiğin seni de beğeniyorsa Tinder’a göre sağ tarafta buluşuyorsunuz demektir. Daha fazlası için videoya alalım

 

 

Tinder, lokasyon bazlı çalışan, belirli km içindeki kullanıcıları bir birleri ile eşleştiren bir çöpçatanlık uygulaması.

Tinder çok basit ve temeli, ‘iki kişinin de birbirini beğenmesi’ne dayanan çok sade ve şık bir çöpçatanlık uygulaması. Profilimizi ayarladıktan sonra kriterlerimizi belirliyoruz ve “rastgele” diyip, uygulamanın bize uygun insanlar bulması ümidi ile bekliyoruz. Bir kaç tane bulduğu profilleri zevkimize göre “beğenip” ya da “pas geçmeyi” seçiyoruz. Eğer ki beğendiklerimizden geri bizi beğenirlerse sohbet kısmı açılıyor. Ve kolayca, “burası kastı msn var mı?” diyebiliyoruz.

Tinder ülkemizde fazla yaygın olmasa da yurtdışında çok yaygın olan bir program. Bir nevi dest-i izdivaç, bir nevi “bir çay içebiliriz” uygulaması.

 

Açıklama
Tinder etrafındaki yeni ve ilginç insanlarla tanışmanın eğlenceli bir yoludur. Beğenirsen sağa çek veya pas geçersen sola. Beğendiğin biri de seni beğenirse, bu bir eşleşme olur! Bir eşle sohbet et veya bir Anı tüm eşlerinle birden paylaşmak için fotoğrak çek. Kendi ifade etmenin ve arkadaşlarınla paylaşmanın yeni bir yoludur.

TİNDER İNDİRMEK İÇİN

BURAYA TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

7 Yorum yapılmış "Tinder Kayıt Olma Tinder Nedir İndir Nasıl Üye Olunur Kullanımı"

« Geri12İleri »
  1. can demişki

    facebook olmadan nasıl kayıt olabiliriz

  2. Kaan demişki

    facebooksuz giriliyomu

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.