TÜM BİLGİLER Numaradan İsim İsimden Numara Sorgulama Yöntemi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TÜM BİLGİLER Numaradan İsim İsimden Numara Sorgulama Yöntemi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TÜM BİLGİLER Numaradan İsim İsimden Numara Sorgulama Yöntemi

Hemen hemen herkes nuramadan ya da isimden numara nasıl sorgulanır merak eder biz de sizler için bunları araştırıp aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Ücretsiz numaradan isim, isimden numara sorgulama yöntemi
Facebook Kullanarak Cep Telefonu Numarası Kime Ait Olduğunu Bulmak

Dünyaca ünlü sosyal medya devi olan Facebook, Dünya üzerinde hemen herkes tarafından kullanılmaktadır ve tercih edilmektedir. Bu sebeple de bu sosyal ağ üzerinde milyarlarca insanın kaydı bulunmaktadır. Aynı zamanda buraya kayıt olan kişilerin çoğuna yakını bu sosyal ağa telefon numarası bilgilerini de girmektedirler. Hal böyleyken Facebook üzerinden de numara sorgulayabilirsiniz. Ancak kullanıcıların telefon numarasını gizlemesi durumunda bu yöntem işe yaramaz. Arama kutucuğuna sahibini merak ettiğiniz numarayı yazarak arama yaparsanız, bu sayede şayet hesap sahibi gizlenmemiş ise sahibinin profilini görebilirsiniz.
WhatsApp Kullanarak Telefon Numarasının Sahibini Öğrenmek

Bu yöntem için öncelikle bir akıllı telefona sahip olmanız ve akıllı telefonunuza Whatsapp uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Android, İos işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlarınıza Google Play, Apple Store yada Andorid market üzerinden bu programı ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonrasında öğrenmek istediğiniz numarayı telefon rehberine kaydettikten sonra eğer ki numaranın sahibi de whatsapp uygulamasını kullanıyor ise uygulamadan numara sahibinin profiline girerek kişinin resmi ve ismi gibi bilgilere ulaşabilir ve arayanın kim olduğunu öğrenebilirsiniz.
Google Arama Özelliğini Kullanarak Numara Sahibini Bulmak

Google dünyada en çok kullanılan arama motorudur. Kişisel numaralar için bu yöntem pek kullanılmasa da firma numaraları gibi numaralar için bu yöntemi kullanabiliriz. İstediğimiz numarayı Google arama motorunda aratarak numaranın sahibini bulabiliriz.

Bunun gibi numaradan isim sorgulama yöntemleri arasında CIA uygulaması da yer almaktadır. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz CIA uygulamaları sayesinde online olarak kolaylıkla cep telefonunun sahibini öğrenebilirsiniz. Ancak güvenliğiniz için bu yöntemi tercih etmemenizi öneririz.

Ücretli Olarak Numaradan İsim Bulma Yöntemleri

Türk Telekom (Avea), Vodafone, Türkcell, Bimcell yada PTTCell gibi servis sağlayıcıları ÜCRETLİ olarak numaradan isim sorgulama hizmeti vermektedirler. Dilerseniz belirli bir ücret karşılığında bu operatörlerin numara sorgulama servislerini kullanabilir ve sizi arayan numaranın kime ait olduğunu kolaycaöğrenebilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgulama Türk Telekom (Avea)

Eğer bir Türk Telekom (Avea) abonesi iseniz ve sizi arayanın kim olduğunu merak ediyorsanız, öğrenmek için sorgulamak istediğiniz gsm numarasının başında sıfır olmadan numarayı 11855’e mesaj atarak veya 11855’i arayarak da belirli bir ücret karşılığında telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.
Numaradan İsim Sorgulama Türkcell

Eğer ki bir Türkcell abonesi iseniz ve gsm numarası kime ait, arayan kim öğrenmek istiyorsanız numarayı başında sıfır olmadan yazarak 2222’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Aynı zamanda 11832’yi arayarak da bu numara kimin öğrenmeniz mümkündir.
Numaradan İsim Sorgulama Vodafone

Şayet bir Vodafone abonesi iseniz numaradan isim bulmak için yapmanız gereken başında sıfır olmadan numarayı 7048’e kısa mesaj atmak veyahut da 11842 numaradan isim bulma servisini arayarak belirli bir ücret karşılığında istediğiniz ya da sizi arayan numaranın kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.