TV Kanalları Whatsapp Numaraları İhbar Hattı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TV Kanalları Whatsapp Numaraları İhbar Hattı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TV Kanalları Whatsapp Numaraları İhbar Hattı

Televizyon kanalları haber programlarında artık whatsapp ihbar hattı uygulaması başlatmış durumda şu an için sadece 3 haber programı whatsapp uygulamasını kullanıyor lakin ilerleyen zamanlarda diğer kanallar da whatsapp uygulamasına geçecek gibi görünüyor.

Gün içerisinde veya daha önce sizin veya başka birilerini başına gelmiş bir olayı video veya fotoğrafını çektiyseniz bu whatsapp ihbar hatları sayesinde haber kanallarına ulaştırabilir bu sayede göndermiş olduğunuz video ve fotoğraflar haberlerde kullanılır.

Show Tv WhatsApp Haber Hattı İhbar Numarası=0 533 701 91 61

Tgrt Haber WhatsApp Haber Hattı İhbar Numarası=0 541 269 71 92

Habertürk WhatsApp Haber Hattı İhbar Numarası=0 532 165 01 15

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

37 Yorum yapılmış "TV Kanalları Whatsapp Numaraları İhbar Hattı"

« Geri12...45678İleri »
  1. Anonim demişki

    Ben Avrupadan ailemi her aradığımda telefon kayıtları yapılıyor ailem 3 kelime konuşmadan ailemin ayni sözleri kayıt edilmiş tekrar tekrar dinletiliyor yeter be insanların özeli kalmamış iki kelime konuşamıyoruz tak kapatılıyor ve ailemin ses kayıtı neden yapılıyor herkes bu konuda şikayetçi!!!!!!!!!!!!!

  2. ismail demişki

    ankara otonomi de insanları kandırıyorlar.ilan açıklamalarına itibar etmeyin.test firmaları ile anlaşmışlar vatandaşı kandırıyorlar.

« Geri12...45678İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.