WhatsApp Açılmıyor Hata Veriyor Nedeni Nedir Neden Açmıyor : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

WhatsApp Açılmıyor Hata Veriyor Nedeni Nedir Neden Açmıyor

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

WhatsApp Açılmıyor Hata Veriyor Nedeni Nedir Neden Açmıyor

Günümüz de iletişim araçları içerisinde cep telefonları olmazsa olmazlarımızdandır cep telefonlarında anında iletişim uygulaması olarak en çok kullanılan Whatsapp tır peki vatsap kapanırsa açılmazsa nasıl açarız vatsapı açmak için ne yapmak gerekir hadi hep beraber ögrenelim.

İlk yapacagınız şey şu olmalı.

Cep telefonunuzdan (AYARLAR-> UYGULAMALAR-> WHATSAPP-> VERİLERİ TEMİZLE) Yolunu izleyerek whatsapp ı sıfırlayın böylece whatsapp temizlenmiş olacak tekrar giriş yapmanız istenecek giriş yaptıgınızda düzelmiş oldugunu göreceksiniz.

2. Yöntem ise Cep telefonunuzun tarih ve saat ayarına bakmak olmalı tarih ve saatiniz yanlış ise vatsapa giremezsiniz.

3. Son yöntem ise cep telefonunuzu sıfırlamak (Ayarlar-> Fabrika ayarlarına dön) seçenegi ile telefonunuzu sıfırlayın tüm bilgileriniz silinir yedek almayı unutmayın.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "WhatsApp Açılmıyor Hata Veriyor Nedeni Nedir Neden Açmıyor"

  1. Anonim demişki

    Merhaba ben uç çocuk annesiyim ve sormak istediğim şu çocuklarımız var diye neden gittiğimiz evlerde huzursuz oluyoruz oynamak ve. Oyuncak dökmek hatta yeri geldiğinde bizlerle bile oynamak istiyorlar ama biz ses aşağıya gidecek diye hiç bisey yapamıyoruz giriş katlarda mi oturmak zorundayız sormak istiyorum ben okadar yoruldumki bu tartışmalardan altimdaki insanın çocuklar patırtı yapar yapmaz yukarı vurmasindan buna bir çözüm istiyorum uç çocuk yaptım ama bu insanlar yüzünden cocuklarima bile bağırıyorum ve kafam kaldırmıyor artıkYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.