WhatsApp İle İlgili Bilgiler Neden Bağlanmıyor Açılmıyor Hata Veriyor : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

WhatsApp İle İlgili Bilgiler Neden Bağlanmıyor Açılmıyor Hata Veriyor

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

WhatsApp İle İlgili Bilgiler Neden Bağlanmıyor Açılmıyor Hata Veriyor

Whatsapp günümüz de en çok kullanılan iletişim araçlarından bir tanesi whatsapp te herhangi bir sorun oldugunda elimiz ayagımız birbirine giriyor biz de sizler için whatsapp neden baglanmı whatsapp açılmıyor hata veriyor ile ilgili bir yazı hazırlamak istedik siz de watsap a bagalanamıyorsanız sizler için aşagıda vatsap neden açılmıyor vatsap bagalanamıyorum whatsapp açılmama sorunu ile ilgili yazı hazırladık buyrun ilgili tüm ayrıntılar aşagıda ki yazımız da mevcuttur.

Vatsap baglanamama sorunu en başta aranacak sorun internet baglantısı ile ilgilidir
Çalışan bir internet bağlantınız olduğundan emin olmak için aşağıdakileri kontrol edin:

Mobil operatörünüzden internet veri planına sahip olduğunuza veya Wi-Fi bağlantısından internet erişiminizin olduğundan emin olun.
Telefonuzun güçlü bir sinyalle Wi-Fi veya mobil internete bağlı olduğundan emin olun.
Telefonunuzun tarayıcısında bir web sayfası açın ve yüklenip yüklenmediğini kontrol edin. Yüklerse, telefonunuz internete bağlıdır!
Telefonunuzu yeniden başlatın.

Hala bağlanamıyorsanız:

Wi-Fi ağınız üzerinden internete bağlanamıyorsanız başka bir Wi-Fi ağına bağlanmaya çalışın veya telefonunuzun mobil interneti ile bağlanmayı deneyin.

Eğer mobil internet bağlantınızdan başka uygulamalara bağlanabilip, WhatsApp’a bağlanamıyorsanız, mobil internet hizmet sağlayıcınız belirli mesajlaşma uygulamalarını kablosuz erişim noktalarından engellemiş olabilir. WhatsApp sadece mobil internet veri paketiniz ile çalışmıyorsa bunu deneyin:

Mobil operatörünüzle iletişime geçip mesajlaşma uygulamalarını çalıştırmak için farklı erişim noktası ayarlarını nasıl yapılandıracağınızı öğrenin.
Veri ağınızı ve web ayarlarınızı manuel olarak yapılandırma sürecinde size yardımcı olacaklardır.

Bir de telefonunuzun tarih ve saat ayarını kontrol edin genellikle en büyük sorun tarih ve saat ayarlarından kaynaklanmaktadır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.