Windows 10 Giriş Şifresi Unuttum Sıfırlama Kaldırma Kırma Değiştirme : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Windows 10 Giriş Şifresi Unuttum Sıfırlama Kaldırma Kırma Değiştirme

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Windows 10 Giriş Şifresi Unuttum Sıfırlama Kaldırma Kırma Değiştirme

Windows10 kullanıcısısınız ama windows 10 admin şifresini unuttum mu diyorsunuz windovs 10 şifresi nasıl çözülür merak mı ediyorsunuz vindovs 10 şifre nasıl degiştirilir bilmiyormusunuz windows 10 parola kırma hakkında bilgilerin blunundugu konumuz da vindovs10 şifre nasıl kırılır açılır giriş şifresi kaldırma gibi yazıların bulundugu konumuz aşagıdadır.

Klavyeden Win + R tuşuna basarak Çalıştır penceresini açıyoruz ve “control userpasswords2” veya “netplwiz” komutlarından dilediğimizi yazıyoruz. İki komut ta Kullanıcı Hesapları ekranını açıyor.

Kullanıcı Hesapları penceresinde “Kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir.” uyarısının yanındaki tiki kaldırıyor ve Tamam’a tıklıyoruz.

Otomatik oturum aç alanında kullanıcı adımız yazılı geldiğinden sadece hesabımızın parolasını giriyoruz. Tamam’a tıklayıp onaylıyoruz.

Alıntı:Tamindir

Artık Windows 10’un açılışında şifre girmeniz gerekmeyecek; şifre ekranı yerine direkt masaüstünüz karşınıza çıkacak.

Görüldügü üzere windows 10 admin giriş şifresi bu şekilde aşılabiliyor yardımcı olabildigimizi umuyoruz sizin de yorumunuz var ise aşagıda ki yorum bölümünden yazabilirsiniz

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "Windows 10 Giriş Şifresi Unuttum Sıfırlama Kaldırma Kırma Değiştirme"

  1. tamer demişki

    Şimdi bu unutulan şifreyi kaldırmak/kırmak/geçmek için yapılabilir bir şey mi? komik :) güldüm.
    şifreyi biliyorsanız , windowsu bu şifreyle açıp sonra bir daha sormasın diye yapılabilecek işlem bu.
    şifreyi unuttuysak ne yapacağız???

  2. Mustafa demişki

    Dalga geçiyor galiba. Bilgisayar şifre giriş ekranında bekliyor.Oturum açmadan Klavyeden Win + R tuşuna nasıl basıyoruz??Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.