Yedeklenen Fotoğrafları Silmenin En Kolay Yolu Silinemiyor Silemiyorum Silmek : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Yedeklenen Fotoğrafları Silmenin En Kolay Yolu Silinemiyor Silemiyorum Silmek

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yedeklenen Fotoğrafları Silmenin En Kolay Yolu Silinemiyor Silemiyorum Silmek

Android kullanıcıları bilirler hemen hemen herkesin başına gelmiş bir olaydır google fotograf yedegi fotograf galerisinde siz istemediginiz halde dururlar peki bu fotograflar nasıl silinir bilmiyorsanız sizlere silmenin en kolay yolunu anlatacagız.

Android telefonunuza Gmail hesabınıza Picasa albümü ve Google+ fotoğrafları aktif ise senkronizasyon işleminde buraya ekli olan fotoğraflar telefonunuza geri yüklenecek. Bu fotoğrafları galeriden silmek istediğinizde de sil komutu ile silemiyorsunuz. Bu fotoğrafları iki farklı işlem ile kaldırabilirsiniz.

1-) Android telefonunuzdan;

Google veya Picasa hangisinden resimleri kaldırmak istiyorsanız önce o hesaba web üzerinden giriş yapın ve silmek istediğinizi fotoğrafları web üzerinden silin. Daha sonra hesaplar>senkronizasyon>google hesapları> burada kurulu olan gmail hesabınızı seçin> gelen seçeneklerden hızlı resim yükleme, Senkron Google foto ve Senkron Picasa web kısmındaki kutucuklardaki işaretleri kaldırın ve senkronizasyonu çalıştırın. Bu şekilde resimler galerinden silinmiş olacak. Eğer silinmez ise ikinci seçeneği uygulamanız gerekli.

NOT: telefonunuz ilk kurulum yaptığınız anda gmail hesabınızda senkron ayarlarından hızlı resim yükleme, Senkron Google foto ve Senkron Picasa web senkronizasyonunu kapatırsanız fotoğraf galeriye yüklenmez.

2-) Ayarlardan Uygulama Yöneticisi>Hepsi>Galeri kısmındaki seçeneklerden veriyi sil ve Ön belleği boşalt işlemini yaparsanız galeriden silinmiş olacaklar.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.