Yepyeni Nokia 3310 Karşınızda Tüm Detaylar Burada : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Yepyeni Nokia 3310 Karşınızda Tüm Detaylar Burada

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

3310 efsanesi yeniden hayat buluyor işte karşınızda yenilenmiş 3310 peki yeni 3310 un özellikleri nelerdir haydi hep beraber inceleyelim kamerası hafızası şarj süresi vs hepsini aşağıdaki yazımızda okuyabilirsiniz.

3310 2017


Telefonun yeni sürümünün orijinal modelden daha hafif ve daha ince olduğunu belirtelim. Cihaz 2.4 inç QVGA ekran ve microSD kartla 32GB’a kadar genişletilebilir 16MB dahili hafızaya sahip.Modern Nokia 3310’ün arka kısmında 2 megapiksel çözünürlüklü ve LED flaşlı bir kamera bulunuyor. Telefonun 1.200mAh kapasiteli çıkartılabilir pili, 22 saate kadar konuşma süresi ve bir aya kadar bekleme süresi sağlayabiliyor. Telefonun diğer önemli özellikleri arasında: microUSB 2.0, SLAM’lı Bluetooth 3.0, Series 30+ UI, FM Radyo ve 3.5mm kulaklık girişinin yer aldığını da ekleyelim.Ayrıca BakınızHMD Global modern Nokia 3310’u resmen tanıttıYeni Nokia 3310, büyük abisine çok benziyor ve ekranın altında neredeyse aynı tuş takımı ve benzer yumurta şekilli bir tasarımı var. Cihazda önceden yüklü olarak gelen efsanevi Snake (Yılan) oyunu -her ne kadar orjinalinin bire bir kopyası olmasa da- nostalji yaşamak isteyenleri eski günlere götürecek. Yeni Nokia 3310, Sıcak Kırmızı, Sarı (parlak kaplamalı) ve Koyu Mavi ve Gri (mat kaplamalı) olmak üzere dört renk seçeneğiyle sunulacak. Cihazın dünya genelinde 49€ fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.